2011 Esquimalt 5km Run

|

Esquimalt, BC
Mar 19, 2011
TIMER - Mark Nelson
  Rank Name Division Time  
1 Keith Mills M2029 16:19:00
Net Time 16:18 Div. Pl. 1 Div. Total 32
Team Prairie Inn Harriers / Fro View full
results
2 Ian Perriman M3039 17:01:00
Net Time 17:00 Div. Pl. 1 Div. Total 36
Team View full
results
3 Felipe Edora M4049 17:17:00
Net Time 17:15 Div. Pl. 1 Div. Total 32
Team View full
results
4 Andrew Murphy M2029 17:18:00
Net Time 17:17 Div. Pl. 2 Div. Total 32
Team View full
results
5 Joel Huneault M2029 17:27:00
Net Time 17:16 Div. Pl. 3 Div. Total 32
Team View full
results
6 Lucy Smith F4049 17:28:00
Net Time 17:27 Div. Pl. 1 Div. Total 93
Team View full
results
7 Chris Galley M0119 17:47:00
Net Time 17:45 Div. Pl. 1 Div. Total 7
Team View full
results
8 Danny Taylor M2029 18:01:00
Net Time 17:57 Div. Pl. 4 Div. Total 32
Team View full
results
9 Morgan Williams NOAGE 18:19:00
Net Time 18:16 Div. Pl. 1 Div. Total 19
Team View full
results
10 Jim Barwise M4049 18:20:00
Net Time 18:18 Div. Pl. 2 Div. Total 32
Team View full
results
11 Ming Kang M3039 18:25:00
Net Time 18:23 Div. Pl. 2 Div. Total 36
Team View full
results
12 Howard Manderson M4049 18:45:00
Net Time 18:44 Div. Pl. 3 Div. Total 32
Team View full
results
13 Glen Haley M2029 19:00:00
Net Time 18:57 Div. Pl. 5 Div. Total 32
Team View full
results
14 Matt Callagher M2029 19:03:00
Net Time 18:49 Div. Pl. 6 Div. Total 32
Team View full
results
15 Karen Simmons F3039 19:06:00
Net Time 19:04 Div. Pl. 1 Div. Total 96
Team View full
results
16 Chris Luneburg M4049 19:20:00
Net Time 19:18 Div. Pl. 4 Div. Total 32
Team View full
results
17 Izak Brussow M2029 19:21:00
Net Time 19:15 Div. Pl. 7 Div. Total 32
Team View full
results
18 Rikki Fernando M2029 19:21:00
Net Time 19:08 Div. Pl. 8 Div. Total 32
Team View full
results
19 Stephen Dejong M2029 19:41:00
Net Time 19:38 Div. Pl. 9 Div. Total 32
Team View full
results
20 Jason Papich M4049 19:48:00
Net Time 19:42 Div. Pl. 5 Div. Total 32
Team View full
results
21 Leon Tulevski M3039 20:03:00
Net Time 20:02 Div. Pl. 3 Div. Total 36
Team View full
results
22 Chris Fraser M4049 20:06:00
Net Time 20:01 Div. Pl. 6 Div. Total 32
Team View full
results
23 Ahmad Mumeni M2029 20:24:00
Net Time 20:20 Div. Pl. 10 Div. Total 32
Team View full
results
24 Donald Lovegrove M5059 20:41:00
Net Time 20:34 Div. Pl. 1 Div. Total 22
Team View full
results
25 Andrew Knowlton M3039 20:50:00
Net Time 20:47 Div. Pl. 4 Div. Total 36
Team View full
results
26 Boyd Farrell M3039 20:54:00
Net Time 20:48 Div. Pl. 5 Div. Total 36
Team Esquimalt TC Clinic View full
results
27 Daniel Noonan M3039 20:56:00
Net Time 20:52 Div. Pl. 6 Div. Total 36
Team Military View full
results
28 Quentin Liedtke M3039 21:00:00
Net Time 20:57 Div. Pl. 7 Div. Total 36
Team View full
results
29 Caryss Pinches F0119 21:02:00
Net Time 20:57 Div. Pl. 1 Div. Total 17
Team View full
results
30 Christopher McGregor M2029 21:09:00
Net Time 20:49 Div. Pl. 11 Div. Total 32
Team View full
results
31 Anna Dahonick F2029 21:14:00
Net Time 21:08 Div. Pl. 1 Div. Total 68
Team View full
results
32 Danny Proulx M3039 21:27:00
Net Time 21:16 Div. Pl. 8 Div. Total 36
Team View full
results
33 Joe Wright M3039 21:29:00
Net Time 21:27 Div. Pl. 9 Div. Total 36
Team View full
results
34 Kevin Pryer M4049 21:37:00
Net Time 21:21 Div. Pl. 7 Div. Total 32
Team View full
results
35 Andreas Haase M3039 21:42:00
Net Time 21:33 Div. Pl. 10 Div. Total 36
Team View full
results
36 Iain Morrison M2029 21:43:00
Net Time 21:40 Div. Pl. 12 Div. Total 32
Team View full
results
37 Dylan Conn M2029 21:46:00
Net Time 21:43 Div. Pl. 13 Div. Total 32
Team View full
results
38 Mena Westhaver F4049 21:49:00
Net Time 21:48 Div. Pl. 2 Div. Total 93
Team View full
results
39 Greg Garner M2029 21:56:00
Net Time 21:48 Div. Pl. 14 Div. Total 32
Team View full
results
40 James Nisbet M4049 21:56:00
Net Time 21:47 Div. Pl. 8 Div. Total 32
Team View full
results
41 Daniel Plesu M2029 21:58:00
Net Time 21:51 Div. Pl. 15 Div. Total 32
Team View full
results
42 Don Mabon M3039 22:00:00
Net Time 21:49 Div. Pl. 11 Div. Total 36
Team View full
results
43 Greg Schoenbaechler M4049 22:00:00
Net Time 21:24 Div. Pl. 9 Div. Total 32
Team View full
results
44 Rob Montgomery M3039 22:03:00
Net Time 21:41 Div. Pl. 12 Div. Total 36
Team View full
results
45 Trevor Pryer M2029 22:03:00
Net Time 21:48 Div. Pl. 16 Div. Total 32
Team View full
results
46 Willem Brussow F2029 22:04:00
Net Time 22:00 Div. Pl. 2 Div. Total 68
Team View full
results
47 Peter Van Buskirk NOAGE 22:07:00
Net Time 22:03 Div. Pl. 2 Div. Total 19
Team View full
results
48 Hugh Judd M4049 22:13:00
Net Time 22:09 Div. Pl. 10 Div. Total 32
Team View full
results
49 Trevor Hermann M4049 22:17:00
Net Time 21:58 Div. Pl. 11 Div. Total 32
Team View full
results
50 David Stuart M4049 22:25:00
Net Time 22:06 Div. Pl. 12 Div. Total 32
Team View full
results
51 Karen Kuzyk F3039 22:28:00
Net Time 22:23 Div. Pl. 2 Div. Total 96
Team View full
results
52 David Cattrall M6069 22:28:00
Net Time 22:22 Div. Pl. 1 Div. Total 13
Team View full
results
53 Amy Higginbothan F2029 22:33:00
Net Time 22:24 Div. Pl. 3 Div. Total 68
Team View full
results
54 Aaron Johnson M3039 22:41:00
Net Time 22:28 Div. Pl. 13 Div. Total 36
Team View full
results
55 Vincent Wruck M4049 22:45:00
Net Time 22:39 Div. Pl. 13 Div. Total 32
Team View full
results
56 Larry Jennings M5059 22:51:00
Net Time 22:35 Div. Pl. 2 Div. Total 22
Team View full
results
57 Carolyn McCrodan F2029 22:52:00
Net Time 22:45 Div. Pl. 4 Div. Total 68
Team View full
results
58 David Glover M2029 22:52:00
Net Time 22:44 Div. Pl. 17 Div. Total 32
Team View full
results
59 Michael Springer M4049 23:05:00
Net Time 22:55 Div. Pl. 14 Div. Total 32
Team View full
results
60 Mitsuyoshi Yamazaki M2029 23:09:00
Net Time 22:47 Div. Pl. 18 Div. Total 32
Team View full
results
61 Nikki Jomha F4049 23:10:00
Net Time 23:06 Div. Pl. 3 Div. Total 93
Team View full
results
62 Kent Black M4049 23:12:00
Net Time 22:58 Div. Pl. 15 Div. Total 32
Team View full
results
63 Steven Graham M3039 23:16:00
Net Time 22:57 Div. Pl. 14 Div. Total 36
Team View full
results
64 Keith Encinas M3039 23:16:00
Net Time 23:07 Div. Pl. 15 Div. Total 36
Team View full
results
65 Monica Boudreau F3039 23:21:00
Net Time 23:13 Div. Pl. 3 Div. Total 96
Team View full
results
66 Justine Raffaelli F0119 23:23:00
Net Time 23:08 Div. Pl. 2 Div. Total 17
Team View full
results
67 Pierre Picard M4049 23:23:00
Net Time 22:54 Div. Pl. 16 Div. Total 32
Team View full
results
68 Rebecca Larche F2029 23:26:00
Net Time 23:22 Div. Pl. 5 Div. Total 68
Team View full
results
69 John Neufeld M6069 23:28:00
Net Time 23:14 Div. Pl. 2 Div. Total 13
Team View full
results
70 Luke McIvor M3039 23:31:00
Net Time 23:22 Div. Pl. 16 Div. Total 36
Team View full
results
71 Leah Fernando F2029 23:38:00
Net Time 23:22 Div. Pl. 6 Div. Total 68
Team View full
results
72 Kari Marshall F4049 23:40:00
Net Time 23:35 Div. Pl. 4 Div. Total 93
Team View full
results
73 Lorena Luneburg F4049 23:41:00
Net Time 23:26 Div. Pl. 5 Div. Total 93
Team View full
results
74 Santa Brussow F5059 23:45:00
Net Time 23:41 Div. Pl. 1 Div. Total 53
Team View full
results
75 James Bradbury M6069 23:48:00
Net Time 23:35 Div. Pl. 3 Div. Total 13
Team Lakeside Trail Runners View full
results
76 Corrie MacKinnon F0119 23:50:00
Net Time 23:46 Div. Pl. 3 Div. Total 17
Team View full
results
77 Paul Mercer M2029 23:52:00
Net Time 23:43 Div. Pl. 19 Div. Total 32
Team View full
results
78 Jennifer Ingram-Kum F3039 23:57:00
Net Time 23:50 Div. Pl. 4 Div. Total 96
Team View full
results
79 Clarise Lim F3039 23:59:00
Net Time 23:50 Div. Pl. 5 Div. Total 96
Team View full
results
80 Douglas Jang M4049 24:18:00
Net Time 24:15 Div. Pl. 17 Div. Total 32
Team View full
results
81 Laura Langley M3039 24:23:00
Net Time 23:57 Div. Pl. 17 Div. Total 36
Team View full
results
82 Deana Srdic F2029 24:31:00
Net Time 24:26 Div. Pl. 7 Div. Total 68
Team View full
results
83 Art MacKinnon M4049 24:36:00
Net Time 24:33 Div. Pl. 18 Div. Total 32
Team View full
results
84 Adele Myler F2029 24:37:00
Net Time 24:18 Div. Pl. 8 Div. Total 68
Team View full
results
85 Tom Campbell NOAGE 24:37:00
Net Time 24:31 Div. Pl. 3 Div. Total 19
Team View full
results
86 Owen Stampflee M2029 24:39:00
Net Time 24:29 Div. Pl. 20 Div. Total 32
Team View full
results
87 Carrie Warnick F3039 24:42:00
Net Time 24:26 Div. Pl. 6 Div. Total 96
Team View full
results
88 Andrew Zado NOAGE 24:43:00
Net Time 23:03 Div. Pl. 4 Div. Total 19
Team View full
results
89 Mark Ralph NOAGE 24:43:00
Net Time 23:03 Div. Pl. 5 Div. Total 19
Team View full
results
90 Gina Montgomery F2029 24:48:00
Net Time 24:04 Div. Pl. 9 Div. Total 68
Team View full
results
91 Richard Clamp M4049 24:49:00
Net Time 24:24 Div. Pl. 19 Div. Total 32
Team View full
results
92 Robert Hitchen M4049 24:49:00
Net Time 24:09 Div. Pl. 20 Div. Total 32
Team View full
results
93 Patrick Lueders M2029 24:49:00
Net Time 24:29 Div. Pl. 21 Div. Total 32
Team View full
results
94 Lori Lafave F4049 24:50:00
Net Time 24:39 Div. Pl. 6 Div. Total 93
Team Lakeside Trail Runners View full
results
95 Steve Strybosch M4049 24:51:00
Net Time 24:46 Div. Pl. 21 Div. Total 32
Team View full
results
96 Tony Botica M3039 25:06:00
Net Time 24:57 Div. Pl. 18 Div. Total 36
Team View full
results
97 Brad Lynn M3039 25:07:00
Net Time 24:51 Div. Pl. 19 Div. Total 36
Team View full
results
98 Chris Williams M3039 25:17:00
Net Time 24:53 Div. Pl. 20 Div. Total 36
Team View full
results
99 Katie Wills F2029 25:17:00
Net Time 25:05 Div. Pl. 10 Div. Total 68
Team View full
results
100 Michelle Williams F2029 25:22:00
Net Time 24:52 Div. Pl. 11 Div. Total 68
Team View full
results
  Rank Name Division Time
1 Keith Mills M2029 16:19:00
Net Time 16:18
Div. Pl. 1
Div. Total 32
Team Prairie Inn Harriers / Fro
View full
results
2 Ian Perriman M3039 17:01:00
Net Time 17:00
Div. Pl. 1
Div. Total 36
Team
View full
results
3 Felipe Edora M4049 17:17:00
Net Time 17:15
Div. Pl. 1
Div. Total 32
Team
View full
results
4 Andrew Murphy M2029 17:18:00
Net Time 17:17
Div. Pl. 2
Div. Total 32
Team
View full
results
5 Joel Huneault M2029 17:27:00
Net Time 17:16
Div. Pl. 3
Div. Total 32
Team
View full
results
6 Lucy Smith F4049 17:28:00
Net Time 17:27
Div. Pl. 1
Div. Total 93
Team
View full
results
7 Chris Galley M0119 17:47:00
Net Time 17:45
Div. Pl. 1
Div. Total 7
Team
View full
results
8 Danny Taylor M2029 18:01:00
Net Time 17:57
Div. Pl. 4
Div. Total 32
Team
View full
results
9 Morgan Williams NOAGE 18:19:00
Net Time 18:16
Div. Pl. 1
Div. Total 19
Team
View full
results
10 Jim Barwise M4049 18:20:00
Net Time 18:18
Div. Pl. 2
Div. Total 32
Team
View full
results
11 Ming Kang M3039 18:25:00
Net Time 18:23
Div. Pl. 2
Div. Total 36
Team
View full
results
12 Howard Manderson M4049 18:45:00
Net Time 18:44
Div. Pl. 3
Div. Total 32
Team
View full
results
13 Glen Haley M2029 19:00:00
Net Time 18:57
Div. Pl. 5
Div. Total 32
Team
View full
results
14 Matt Callagher M2029 19:03:00
Net Time 18:49
Div. Pl. 6
Div. Total 32
Team
View full
results
15 Karen Simmons F3039 19:06:00
Net Time 19:04
Div. Pl. 1
Div. Total 96
Team
View full
results
16 Chris Luneburg M4049 19:20:00
Net Time 19:18
Div. Pl. 4
Div. Total 32
Team
View full
results
17 Izak Brussow M2029 19:21:00
Net Time 19:15
Div. Pl. 7
Div. Total 32
Team
View full
results
18 Rikki Fernando M2029 19:21:00
Net Time 19:08
Div. Pl. 8
Div. Total 32
Team
View full
results
19 Stephen Dejong M2029 19:41:00
Net Time 19:38
Div. Pl. 9
Div. Total 32
Team
View full
results
20 Jason Papich M4049 19:48:00
Net Time 19:42
Div. Pl. 5
Div. Total 32
Team
View full
results
21 Leon Tulevski M3039 20:03:00
Net Time 20:02
Div. Pl. 3
Div. Total 36
Team
View full
results
22 Chris Fraser M4049 20:06:00
Net Time 20:01
Div. Pl. 6
Div. Total 32
Team
View full
results
23 Ahmad Mumeni M2029 20:24:00
Net Time 20:20
Div. Pl. 10
Div. Total 32
Team
View full
results
24 Donald Lovegrove M5059 20:41:00
Net Time 20:34
Div. Pl. 1
Div. Total 22
Team
View full
results
25 Andrew Knowlton M3039 20:50:00
Net Time 20:47
Div. Pl. 4
Div. Total 36
Team
View full
results
26 Boyd Farrell M3039 20:54:00
Net Time 20:48
Div. Pl. 5
Div. Total 36
Team Esquimalt TC Clinic
View full
results
27 Daniel Noonan M3039 20:56:00
Net Time 20:52
Div. Pl. 6
Div. Total 36
Team Military
View full
results
28 Quentin Liedtke M3039 21:00:00
Net Time 20:57
Div. Pl. 7
Div. Total 36
Team
View full
results
29 Caryss Pinches F0119 21:02:00
Net Time 20:57
Div. Pl. 1
Div. Total 17
Team
View full
results
30 Christopher McGregor M2029 21:09:00
Net Time 20:49
Div. Pl. 11
Div. Total 32
Team
View full
results
31 Anna Dahonick F2029 21:14:00
Net Time 21:08
Div. Pl. 1
Div. Total 68
Team
View full
results
32 Danny Proulx M3039 21:27:00
Net Time 21:16
Div. Pl. 8
Div. Total 36
Team
View full
results
33 Joe Wright M3039 21:29:00
Net Time 21:27
Div. Pl. 9
Div. Total 36
Team
View full
results
34 Kevin Pryer M4049 21:37:00
Net Time 21:21
Div. Pl. 7
Div. Total 32
Team
View full
results
35 Andreas Haase M3039 21:42:00
Net Time 21:33
Div. Pl. 10
Div. Total 36
Team
View full
results
36 Iain Morrison M2029 21:43:00
Net Time 21:40
Div. Pl. 12
Div. Total 32
Team
View full
results
37 Dylan Conn M2029 21:46:00
Net Time 21:43
Div. Pl. 13
Div. Total 32
Team
View full
results
38 Mena Westhaver F4049 21:49:00
Net Time 21:48
Div. Pl. 2
Div. Total 93
Team
View full
results
39 Greg Garner M2029 21:56:00
Net Time 21:48
Div. Pl. 14
Div. Total 32
Team
View full
results
40 James Nisbet M4049 21:56:00
Net Time 21:47
Div. Pl. 8
Div. Total 32
Team
View full
results
41 Daniel Plesu M2029 21:58:00
Net Time 21:51
Div. Pl. 15
Div. Total 32
Team
View full
results
42 Don Mabon M3039 22:00:00
Net Time 21:49
Div. Pl. 11
Div. Total 36
Team
View full
results
43 Greg Schoenbaechler M4049 22:00:00
Net Time 21:24
Div. Pl. 9
Div. Total 32
Team
View full
results
44 Rob Montgomery M3039 22:03:00
Net Time 21:41
Div. Pl. 12
Div. Total 36
Team
View full
results
45 Trevor Pryer M2029 22:03:00
Net Time 21:48
Div. Pl. 16
Div. Total 32
Team
View full
results
46 Willem Brussow F2029 22:04:00
Net Time 22:00
Div. Pl. 2
Div. Total 68
Team
View full
results
47 Peter Van Buskirk NOAGE 22:07:00
Net Time 22:03
Div. Pl. 2
Div. Total 19
Team
View full
results
48 Hugh Judd M4049 22:13:00
Net Time 22:09
Div. Pl. 10
Div. Total 32
Team
View full
results
49 Trevor Hermann M4049 22:17:00
Net Time 21:58
Div. Pl. 11
Div. Total 32
Team
View full
results
50 David Stuart M4049 22:25:00
Net Time 22:06
Div. Pl. 12
Div. Total 32
Team
View full
results
51 Karen Kuzyk F3039 22:28:00
Net Time 22:23
Div. Pl. 2
Div. Total 96
Team
View full
results
52 David Cattrall M6069 22:28:00
Net Time 22:22
Div. Pl. 1
Div. Total 13
Team
View full
results
53 Amy Higginbothan F2029 22:33:00
Net Time 22:24
Div. Pl. 3
Div. Total 68
Team
View full
results
54 Aaron Johnson M3039 22:41:00
Net Time 22:28
Div. Pl. 13
Div. Total 36
Team
View full
results
55 Vincent Wruck M4049 22:45:00
Net Time 22:39
Div. Pl. 13
Div. Total 32
Team
View full
results
56 Larry Jennings M5059 22:51:00
Net Time 22:35
Div. Pl. 2
Div. Total 22
Team
View full
results
57 Carolyn McCrodan F2029 22:52:00
Net Time 22:45
Div. Pl. 4
Div. Total 68
Team
View full
results
58 David Glover M2029 22:52:00
Net Time 22:44
Div. Pl. 17
Div. Total 32
Team
View full
results
59 Michael Springer M4049 23:05:00
Net Time 22:55
Div. Pl. 14
Div. Total 32
Team
View full
results
60 Mitsuyoshi Yamazaki M2029 23:09:00
Net Time 22:47
Div. Pl. 18
Div. Total 32
Team
View full
results
61 Nikki Jomha F4049 23:10:00
Net Time 23:06
Div. Pl. 3
Div. Total 93
Team
View full
results
62 Kent Black M4049 23:12:00
Net Time 22:58
Div. Pl. 15
Div. Total 32
Team
View full
results
63 Steven Graham M3039 23:16:00
Net Time 22:57
Div. Pl. 14
Div. Total 36
Team
View full
results
64 Keith Encinas M3039 23:16:00
Net Time 23:07
Div. Pl. 15
Div. Total 36
Team
View full
results
65 Monica Boudreau F3039 23:21:00
Net Time 23:13
Div. Pl. 3
Div. Total 96
Team
View full
results
66 Justine Raffaelli F0119 23:23:00
Net Time 23:08
Div. Pl. 2
Div. Total 17
Team
View full
results
67 Pierre Picard M4049 23:23:00
Net Time 22:54
Div. Pl. 16
Div. Total 32
Team
View full
results
68 Rebecca Larche F2029 23:26:00
Net Time 23:22
Div. Pl. 5
Div. Total 68
Team
View full
results
69 John Neufeld M6069 23:28:00
Net Time 23:14
Div. Pl. 2
Div. Total 13
Team
View full
results
70 Luke McIvor M3039 23:31:00
Net Time 23:22
Div. Pl. 16
Div. Total 36
Team
View full
results
71 Leah Fernando F2029 23:38:00
Net Time 23:22
Div. Pl. 6
Div. Total 68
Team
View full
results
72 Kari Marshall F4049 23:40:00
Net Time 23:35
Div. Pl. 4
Div. Total 93
Team
View full
results
73 Lorena Luneburg F4049 23:41:00
Net Time 23:26
Div. Pl. 5
Div. Total 93
Team
View full
results
74 Santa Brussow F5059 23:45:00
Net Time 23:41
Div. Pl. 1
Div. Total 53
Team
View full
results
75 James Bradbury M6069 23:48:00
Net Time 23:35
Div. Pl. 3
Div. Total 13
Team Lakeside Trail Runners
View full
results
76 Corrie MacKinnon F0119 23:50:00
Net Time 23:46
Div. Pl. 3
Div. Total 17
Team
View full
results
77 Paul Mercer M2029 23:52:00
Net Time 23:43
Div. Pl. 19
Div. Total 32
Team
View full
results
78 Jennifer Ingram-Kum F3039 23:57:00
Net Time 23:50
Div. Pl. 4
Div. Total 96
Team
View full
results
79 Clarise Lim F3039 23:59:00
Net Time 23:50
Div. Pl. 5
Div. Total 96
Team
View full
results
80 Douglas Jang M4049 24:18:00
Net Time 24:15
Div. Pl. 17
Div. Total 32
Team
View full
results
81 Laura Langley M3039 24:23:00
Net Time 23:57
Div. Pl. 17
Div. Total 36
Team
View full
results
82 Deana Srdic F2029 24:31:00
Net Time 24:26
Div. Pl. 7
Div. Total 68
Team
View full
results
83 Art MacKinnon M4049 24:36:00
Net Time 24:33
Div. Pl. 18
Div. Total 32
Team
View full
results
84 Adele Myler F2029 24:37:00
Net Time 24:18
Div. Pl. 8
Div. Total 68
Team
View full
results
85 Tom Campbell NOAGE 24:37:00
Net Time 24:31
Div. Pl. 3
Div. Total 19
Team
View full
results
86 Owen Stampflee M2029 24:39:00
Net Time 24:29
Div. Pl. 20
Div. Total 32
Team
View full
results
87 Carrie Warnick F3039 24:42:00
Net Time 24:26
Div. Pl. 6
Div. Total 96
Team
View full
results
88 Andrew Zado NOAGE 24:43:00
Net Time 23:03
Div. Pl. 4
Div. Total 19
Team
View full
results
89 Mark Ralph NOAGE 24:43:00
Net Time 23:03
Div. Pl. 5
Div. Total 19
Team
View full
results
90 Gina Montgomery F2029 24:48:00
Net Time 24:04
Div. Pl. 9
Div. Total 68
Team
View full
results
91 Richard Clamp M4049 24:49:00
Net Time 24:24
Div. Pl. 19
Div. Total 32
Team
View full
results
92 Robert Hitchen M4049 24:49:00
Net Time 24:09
Div. Pl. 20
Div. Total 32
Team
View full
results
93 Patrick Lueders M2029 24:49:00
Net Time 24:29
Div. Pl. 21
Div. Total 32
Team
View full
results
94 Lori Lafave F4049 24:50:00
Net Time 24:39
Div. Pl. 6
Div. Total 93
Team Lakeside Trail Runners
View full
results
95 Steve Strybosch M4049 24:51:00
Net Time 24:46
Div. Pl. 21
Div. Total 32
Team
View full
results
96 Tony Botica M3039 25:06:00
Net Time 24:57
Div. Pl. 18
Div. Total 36
Team
View full
results
97 Brad Lynn M3039 25:07:00
Net Time 24:51
Div. Pl. 19
Div. Total 36
Team
View full
results
98 Chris Williams M3039 25:17:00
Net Time 24:53
Div. Pl. 20
Div. Total 36
Team
View full
results
99 Katie Wills F2029 25:17:00
Net Time 25:05
Div. Pl. 10
Div. Total 68
Team
View full
results
100 Michelle Williams F2029 25:22:00
Net Time 24:52
Div. Pl. 11
Div. Total 68
Team
View full
results
Women's performance (W25-29) Year Division Time
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
...
Rank Name Division Time Previous Record Holder Previous Record Year of Record
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
  Name Division Time
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
...
...
...
Name Results