2010 Oak Bay Half-Marathon

|

Victoria, BC
May 16, 2010
TIMER - Mark Nelson
  Rank Name Division Pace/km Time  
1 Jim Finlayson M3539 3:11 1:07:06
Bib# 1 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
2 Gilbert Kiptoo M2529 3:16 1:08:39
Bib# 330 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
3 Philip Samoei M3539 3:29 1:13:20
Bib# 729 Div. Pl. 2 City View full
results
4 Rob Hasegawa M4549 3:38 1:16:28
Bib# 718 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
5 Mark Cryderman M3539 3:40 1:17:07
Bib# 2 Div. Pl. 3 City Campbell River View full
results
6 Judd Levirs M2024 3:45 1:18:48
Bib# 357 Div. Pl. 1 City Courtenay View full
results
7 Marc Trottier M4044 3:46 1:19:27
Bib# 615 Div. Pl. 1 City Sidney View full
results
8 Estuardo Tejeda M0119 3:47 1:19:46
Bib# 598 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
9 Myke Labelle M2024 3:50 1:20:37
Bib# 720 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
10 Chris Brandt M3539 3:52 1:21:17
Bib# 60 Div. Pl. 4 City West Vancouver View full
results
11 Paul Struch M2024 3:56 1:22:47
Bib# 584 Div. Pl. 3 City Victoria View full
results
12 Ian Ackroyd M4549 3:57 1:23:02
Bib# 3 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
13 Care Wakely F2529 3:58 1:23:40
Bib# 741 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
14 Roger Plamondon M4549 4:01 1:24:24
Bib# 490 Div. Pl. 3 City Courtenay View full
results
15 Todd Wilson M3034 4:01 1:24:31
Bib# 661 Div. Pl. 1 City Calgary View full
results
16 Jason Scratch M3034 4:01 1:24:45
Bib# 547 Div. Pl. 2 City Calgary View full
results
17 Laura Malaudzinski F2529 4:03 1:25:17
Bib# 742 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
18 Stew Young M2024 4:04 1:25:29
Bib# 676 Div. Pl. 4 City Victoria View full
results
19 Robin Fraser M3539 4:07 1:26:37
Bib# 203 Div. Pl. 5 City North Saanich View full
results
20 Jun Yokota M3539 4:08 1:27:12
Bib# 675 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
21 Peter Sanderson M5054 4:09 1:27:25
Bib# 540 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
22 Nick Bennett M4549 4:09 1:27:28
Bib# 43 Div. Pl. 4 City Saanichton View full
results
23 Nancy Baxendale F4549 4:10 1:27:43
Bib# 739 Div. Pl. 1 City Shawnigan Lake View full
results
24 David Smylie M5054 4:11 1:27:55
Bib# 571 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
25 Rick Howard M4549 4:13 1:28:39
Bib# 281 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
26 Doug Lewis M2529 4:13 1:28:44
Bib# 358 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
27 Jason Gammon M4044 4:14 1:29:04
Bib# 209 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
28 Bruce Kuklinski M4549 4:14 1:29:15
Bib# 342 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
29 Troy Taillefer M3539 4:14 1:29:17
Bib# 593 Div. Pl. 7 City Victoria View full
results
30 Karen Laberee F3539 4:16 1:29:56
Bib# 345 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
31 Bill Boothman M4044 4:17 1:30:13
Bib# 56 Div. Pl. 3 City North Saanich View full
results
32 Andrew Hughes M4044 4:17 1:30:14
Bib# 284 Div. Pl. 4 City Victoria View full
results
33 Daryl Baswick M3539 4:18 1:30:41
Bib# 724 Div. Pl. 8 City Victoria View full
results
34 Mark Knoop M4044 4:18 1:30:41
Bib# 519 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
35 Marc Trudel M3539 4:19 1:30:45
Bib# 616 Div. Pl. 9 City Victoria View full
results
36 Nino Samson M2024 4:19 1:30:50
Bib# 539 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
37 John Herron M4549 4:19 1:30:59
Bib# 264 Div. Pl. 7 City Victoria View full
results
38 Barney Williams M3034 4:19 1:31:02
Bib# 705 Div. Pl. 3 City Victoria View full
results
39 Kate Soles F2529 4:20 1:31:10
Bib# 574 Div. Pl. 3 City Victoria View full
results
40 Devon Kray M2529 4:20 1:31:22
Bib# 337 Div. Pl. 3 City Victoria View full
results
41 Chris Brussow M2024 4:21 1:31:33
Bib# 70 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
42 Bill Hope M5054 4:21 1:31:36
Bib# 280 Div. Pl. 3 City Victoria View full
results
43 Leanne Blackwood F3034 4:22 1:31:56
Bib# 53 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
44 Martin Perry M2024 4:23 1:32:17
Bib# 482 Div. Pl. 7 City Victoria View full
results
45 James Clare M4044 4:23 1:32:17
Bib# 106 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
46 Julien Marceau M2529 4:23 1:32:24
Bib# 392 Div. Pl. 4 City Victoria View full
results
47 Angela Plamondon F4044 4:23 1:32:29
Bib# 491 Div. Pl. 1 City Courtenay View full
results
48 Shannon Hodge F3539 4:25 1:32:54
Bib# 277 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
49 John Thompson M4549 4:25 1:33:03
Bib# 606 Div. Pl. 8 City Duncan View full
results
50 Patrick Bryant M4549 4:26 1:33:22
Bib# 73 Div. Pl. 9 City North Saanich View full
results
51 Tony Elwell M5054 4:26 1:33:25
Bib# 186 Div. Pl. 4 City Saanichton View full
results
52 Kevin Wilson M4549 4:26 1:33:32
Bib# 660 Div. Pl. 10 City Victoria View full
results
53 Mark Laidlaw M2024 4:27 1:33:47
Bib# 347 Div. Pl. 8 City Victoria View full
results
54 Chris MacIntyre M3539 4:27 1:33:48
Bib# 381 Div. Pl. 10 City Cold Lake View full
results
55 Garrett Therrien M0119 4:28 1:33:54
Bib# 603 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
56 Ben Kersen M5054 4:29 1:34:18
Bib# 325 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
57 James White M3539 4:29 1:34:23
Bib# 651 Div. Pl. 11 City Victoria View full
results
58 Kevin Whiteside M3034 4:29 1:34:30
Bib# 653 Div. Pl. 4 City Victoria View full
results
59 Cameron Drysdale M2529 4:30 1:34:42
Bib# 160 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
60 Jerry Van M4549 4:30 1:34:49
Bib# 627 Div. Pl. 11 City Courtenay View full
results
61 Alan Osland M3539 4:30 1:34:50
Bib# 461 Div. Pl. 12 City Central Saanich View full
results
62 John Dutchak M3539 4:30 1:34:53
Bib# 170 Div. Pl. 13 City Victoria View full
results
63 Craig Rinald M4549 4:31 1:34:58
Bib# 523 Div. Pl. 12 City Victoria View full
results
64 Zane Zarzour M4044 4:31 1:35:03
Bib# 680 Div. Pl. 7 City Victoria View full
results
65 Stephon Mullett M2024 4:31 1:35:04
Bib# 438 Div. Pl. 9 City Victoria View full
results
66 Catherine Greyell F3539 4:31 1:35:07
Bib# 244 Div. Pl. 3 City West Vancouver View full
results
67 Michael Dixon M2024 4:32 1:35:33
Bib# 147 Div. Pl. 10 City Red Deer View full
results
68 Rachel Blacklock F2529 4:33 1:35:57
Bib# 52 Div. Pl. 4 City Victoria View full
results
69 Charlene Waldner F4044 4:33 1:35:57
Bib# 640 Div. Pl. 2 City Victoria View full
results
70 Willem Brussow M2024 4:33 1:35:59
Bib# 71 Div. Pl. 11 City Victoria View full
results
71 Michael Brown M3034 4:34 1:36:04
Bib# 67 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
72 Tracy McQuillin F3539 4:34 1:36:10
Bib# 420 Div. Pl. 4 City Calgary View full
results
73 Jeff Aitken M4044 4:34 1:36:11
Bib# 7 Div. Pl. 8 City Victoria View full
results
74 Ondrea Ross F3539 4:35 1:36:23
Bib# 532 Div. Pl. 5 City Whistler View full
results
75 Patrick Desjardins M5054 4:35 1:36:32
Bib# 143 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
76 Christina White F4044 4:36 1:36:57
Bib# 652 Div. Pl. 3 City Victoria View full
results
77 Celina Gazel F2024 4:37 1:37:04
Bib# 218 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
78 David Marlor M4549 4:37 1:37:09
Bib# 394 Div. Pl. 13 City Saanichton View full
results
79 Peter Klotz M4044 4:37 1:37:13
Bib# 333 Div. Pl. 9 City Victoria View full
results
80 Angela Etherington F3034 4:37 1:37:17
Bib# 189 Div. Pl. 2 City Duncan View full
results
81 Tracy Cooper M5559 4:38 1:37:30
Bib# 117 Div. Pl. 1 City Victoria View full
results
82 Charlie O'Rourke M5054 4:38 1:37:45
Bib# 459 Div. Pl. 7 City Victoria View full
results
83 Nick Cunningham M3539 4:39 1:37:50
Bib# 130 Div. Pl. 14 City Victoria View full
results
84 Brad Speirs M5559 4:39 1:37:57
Bib# 577 Div. Pl. 2 City Brentwood Bay View full
results
85 Melissa Russell F2529 4:39 1:38:03
Bib# 536 Div. Pl. 5 City Victoria View full
results
86 Alex Krievins M2529 4:39 1:38:03
Bib# 338 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
87 Mike Thomsen M5054 4:40 1:38:15
Bib# 607 Div. Pl. 8 City Victoria View full
results
88 Flemming Sorvin M4044 4:40 1:38:22
Bib# 575 Div. Pl. 10 City Victoria View full
results
89 Boyd Farrell M3539 4:40 1:38:22
Bib# 192 Div. Pl. 15 City Esquimalt View full
results
90 Anoop Shankar M2529 4:41 1:38:31
Bib# 551 Div. Pl. 7 City Vancouver View full
results
91 Jeff Duyndam M3034 4:41 1:38:33
Bib# 172 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
92 Katrina Bencsics F3539 4:41 1:38:42
Bib# 41 Div. Pl. 6 City Sidney View full
results
93 William Levesque M0119 4:41 1:38:46
Bib# 356 Div. Pl. 3 City Normandin View full
results
94 Jessa Duyndam F2529 4:42 1:38:56
Bib# 173 Div. Pl. 6 City Victoria View full
results
95 Alan Jones M5054 4:42 1:39:00
Bib# 313 Div. Pl. 9 City Edmonton View full
results
96 Eric Purves M3034 4:42 1:39:09
Bib# 506 Div. Pl. 7 City Langford View full
results
97 Robin Kirkpatrick M4044 4:43 1:39:18
Bib# 331 Div. Pl. 11 City Victoria View full
results
98 Brent Chan M3539 4:43 1:39:22
Bib# 94 Div. Pl. 16 City Saanichton View full
results
99 James Langley M5054 4:43 1:39:26
Bib# 348 Div. Pl. 10 City Victoria View full
results
100 Pirouz Khakzad M4044 4:44 1:39:33
Bib# 326 Div. Pl. 12 City Victoria View full
results
  Rank Name Division Time
1 Jim Finlayson M3539 1:07:06
Bib# 1
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
2 Gilbert Kiptoo M2529 1:08:39
Bib# 330
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
3 Philip Samoei M3539 1:13:20
Bib# 729
Div. Pl. 2
City
View full
results
4 Rob Hasegawa M4549 1:16:28
Bib# 718
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
5 Mark Cryderman M3539 1:17:07
Bib# 2
Div. Pl. 3
City Campbell River
View full
results
6 Judd Levirs M2024 1:18:48
Bib# 357
Div. Pl. 1
City Courtenay
View full
results
7 Marc Trottier M4044 1:19:27
Bib# 615
Div. Pl. 1
City Sidney
View full
results
8 Estuardo Tejeda M0119 1:19:46
Bib# 598
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
9 Myke Labelle M2024 1:20:37
Bib# 720
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
10 Chris Brandt M3539 1:21:17
Bib# 60
Div. Pl. 4
City West Vancouver
View full
results
11 Paul Struch M2024 1:22:47
Bib# 584
Div. Pl. 3
City Victoria
View full
results
12 Ian Ackroyd M4549 1:23:02
Bib# 3
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
13 Care Wakely F2529 1:23:40
Bib# 741
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
14 Roger Plamondon M4549 1:24:24
Bib# 490
Div. Pl. 3
City Courtenay
View full
results
15 Todd Wilson M3034 1:24:31
Bib# 661
Div. Pl. 1
City Calgary
View full
results
16 Jason Scratch M3034 1:24:45
Bib# 547
Div. Pl. 2
City Calgary
View full
results
17 Laura Malaudzinski F2529 1:25:17
Bib# 742
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
18 Stew Young M2024 1:25:29
Bib# 676
Div. Pl. 4
City Victoria
View full
results
19 Robin Fraser M3539 1:26:37
Bib# 203
Div. Pl. 5
City North Saanich
View full
results
20 Jun Yokota M3539 1:27:12
Bib# 675
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
21 Peter Sanderson M5054 1:27:25
Bib# 540
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
22 Nick Bennett M4549 1:27:28
Bib# 43
Div. Pl. 4
City Saanichton
View full
results
23 Nancy Baxendale F4549 1:27:43
Bib# 739
Div. Pl. 1
City Shawnigan Lake
View full
results
24 David Smylie M5054 1:27:55
Bib# 571
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
25 Rick Howard M4549 1:28:39
Bib# 281
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
26 Doug Lewis M2529 1:28:44
Bib# 358
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
27 Jason Gammon M4044 1:29:04
Bib# 209
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
28 Bruce Kuklinski M4549 1:29:15
Bib# 342
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
29 Troy Taillefer M3539 1:29:17
Bib# 593
Div. Pl. 7
City Victoria
View full
results
30 Karen Laberee F3539 1:29:56
Bib# 345
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
31 Bill Boothman M4044 1:30:13
Bib# 56
Div. Pl. 3
City North Saanich
View full
results
32 Andrew Hughes M4044 1:30:14
Bib# 284
Div. Pl. 4
City Victoria
View full
results
33 Daryl Baswick M3539 1:30:41
Bib# 724
Div. Pl. 8
City Victoria
View full
results
34 Mark Knoop M4044 1:30:41
Bib# 519
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
35 Marc Trudel M3539 1:30:45
Bib# 616
Div. Pl. 9
City Victoria
View full
results
36 Nino Samson M2024 1:30:50
Bib# 539
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
37 John Herron M4549 1:30:59
Bib# 264
Div. Pl. 7
City Victoria
View full
results
38 Barney Williams M3034 1:31:02
Bib# 705
Div. Pl. 3
City Victoria
View full
results
39 Kate Soles F2529 1:31:10
Bib# 574
Div. Pl. 3
City Victoria
View full
results
40 Devon Kray M2529 1:31:22
Bib# 337
Div. Pl. 3
City Victoria
View full
results
41 Chris Brussow M2024 1:31:33
Bib# 70
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
42 Bill Hope M5054 1:31:36
Bib# 280
Div. Pl. 3
City Victoria
View full
results
43 Leanne Blackwood F3034 1:31:56
Bib# 53
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
44 Martin Perry M2024 1:32:17
Bib# 482
Div. Pl. 7
City Victoria
View full
results
45 James Clare M4044 1:32:17
Bib# 106
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
46 Julien Marceau M2529 1:32:24
Bib# 392
Div. Pl. 4
City Victoria
View full
results
47 Angela Plamondon F4044 1:32:29
Bib# 491
Div. Pl. 1
City Courtenay
View full
results
48 Shannon Hodge F3539 1:32:54
Bib# 277
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
49 John Thompson M4549 1:33:03
Bib# 606
Div. Pl. 8
City Duncan
View full
results
50 Patrick Bryant M4549 1:33:22
Bib# 73
Div. Pl. 9
City North Saanich
View full
results
51 Tony Elwell M5054 1:33:25
Bib# 186
Div. Pl. 4
City Saanichton
View full
results
52 Kevin Wilson M4549 1:33:32
Bib# 660
Div. Pl. 10
City Victoria
View full
results
53 Mark Laidlaw M2024 1:33:47
Bib# 347
Div. Pl. 8
City Victoria
View full
results
54 Chris MacIntyre M3539 1:33:48
Bib# 381
Div. Pl. 10
City Cold Lake
View full
results
55 Garrett Therrien M0119 1:33:54
Bib# 603
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
56 Ben Kersen M5054 1:34:18
Bib# 325
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
57 James White M3539 1:34:23
Bib# 651
Div. Pl. 11
City Victoria
View full
results
58 Kevin Whiteside M3034 1:34:30
Bib# 653
Div. Pl. 4
City Victoria
View full
results
59 Cameron Drysdale M2529 1:34:42
Bib# 160
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
60 Jerry Van M4549 1:34:49
Bib# 627
Div. Pl. 11
City Courtenay
View full
results
61 Alan Osland M3539 1:34:50
Bib# 461
Div. Pl. 12
City Central Saanich
View full
results
62 John Dutchak M3539 1:34:53
Bib# 170
Div. Pl. 13
City Victoria
View full
results
63 Craig Rinald M4549 1:34:58
Bib# 523
Div. Pl. 12
City Victoria
View full
results
64 Zane Zarzour M4044 1:35:03
Bib# 680
Div. Pl. 7
City Victoria
View full
results
65 Stephon Mullett M2024 1:35:04
Bib# 438
Div. Pl. 9
City Victoria
View full
results
66 Catherine Greyell F3539 1:35:07
Bib# 244
Div. Pl. 3
City West Vancouver
View full
results
67 Michael Dixon M2024 1:35:33
Bib# 147
Div. Pl. 10
City Red Deer
View full
results
68 Rachel Blacklock F2529 1:35:57
Bib# 52
Div. Pl. 4
City Victoria
View full
results
69 Charlene Waldner F4044 1:35:57
Bib# 640
Div. Pl. 2
City Victoria
View full
results
70 Willem Brussow M2024 1:35:59
Bib# 71
Div. Pl. 11
City Victoria
View full
results
71 Michael Brown M3034 1:36:04
Bib# 67
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
72 Tracy McQuillin F3539 1:36:10
Bib# 420
Div. Pl. 4
City Calgary
View full
results
73 Jeff Aitken M4044 1:36:11
Bib# 7
Div. Pl. 8
City Victoria
View full
results
74 Ondrea Ross F3539 1:36:23
Bib# 532
Div. Pl. 5
City Whistler
View full
results
75 Patrick Desjardins M5054 1:36:32
Bib# 143
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
76 Christina White F4044 1:36:57
Bib# 652
Div. Pl. 3
City Victoria
View full
results
77 Celina Gazel F2024 1:37:04
Bib# 218
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
78 David Marlor M4549 1:37:09
Bib# 394
Div. Pl. 13
City Saanichton
View full
results
79 Peter Klotz M4044 1:37:13
Bib# 333
Div. Pl. 9
City Victoria
View full
results
80 Angela Etherington F3034 1:37:17
Bib# 189
Div. Pl. 2
City Duncan
View full
results
81 Tracy Cooper M5559 1:37:30
Bib# 117
Div. Pl. 1
City Victoria
View full
results
82 Charlie O'Rourke M5054 1:37:45
Bib# 459
Div. Pl. 7
City Victoria
View full
results
83 Nick Cunningham M3539 1:37:50
Bib# 130
Div. Pl. 14
City Victoria
View full
results
84 Brad Speirs M5559 1:37:57
Bib# 577
Div. Pl. 2
City Brentwood Bay
View full
results
85 Melissa Russell F2529 1:38:03
Bib# 536
Div. Pl. 5
City Victoria
View full
results
86 Alex Krievins M2529 1:38:03
Bib# 338
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
87 Mike Thomsen M5054 1:38:15
Bib# 607
Div. Pl. 8
City Victoria
View full
results
88 Flemming Sorvin M4044 1:38:22
Bib# 575
Div. Pl. 10
City Victoria
View full
results
89 Boyd Farrell M3539 1:38:22
Bib# 192
Div. Pl. 15
City Esquimalt
View full
results
90 Anoop Shankar M2529 1:38:31
Bib# 551
Div. Pl. 7
City Vancouver
View full
results
91 Jeff Duyndam M3034 1:38:33
Bib# 172
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
92 Katrina Bencsics F3539 1:38:42
Bib# 41
Div. Pl. 6
City Sidney
View full
results
93 William Levesque M0119 1:38:46
Bib# 356
Div. Pl. 3
City Normandin
View full
results
94 Jessa Duyndam F2529 1:38:56
Bib# 173
Div. Pl. 6
City Victoria
View full
results
95 Alan Jones M5054 1:39:00
Bib# 313
Div. Pl. 9
City Edmonton
View full
results
96 Eric Purves M3034 1:39:09
Bib# 506
Div. Pl. 7
City Langford
View full
results
97 Robin Kirkpatrick M4044 1:39:18
Bib# 331
Div. Pl. 11
City Victoria
View full
results
98 Brent Chan M3539 1:39:22
Bib# 94
Div. Pl. 16
City Saanichton
View full
results
99 James Langley M5054 1:39:26
Bib# 348
Div. Pl. 10
City Victoria
View full
results
100 Pirouz Khakzad M4044 1:39:33
Bib# 326
Div. Pl. 12
City Victoria
View full
results
Women's performance (W25-29) Year Division Time
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
...
Rank Name Division Time Previous Record Holder Previous Record Year of Record
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
  Name Division Time
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
...
...
...
Name Results