2015 Victoria Enduro Weekend - Overall (EXP/INT)

OVERALL | OVERALL (BEG | STAGE 1 | STAGE 2 | STAGE 3 | STAGE 4 | STAGE 7 | STAGE 5 | STAGE 6

Hartland Dump, Victoria, BC
Aug 30, 2015
TIMER - Mike Chandler
  Rank Name Division Team Time  
1 Mitchell Thacker M-EXP Trek / Pro City Race Shop 30:45
Rider # 689 Stage 1 Time 5:12 Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 3:09 Stage 2 Div. Place 1 Stage 3 Time 5:13 View full
results
Stage 3 Div. Place 1 Stage 4 Time 7:30 Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 1:45 Stage 5 Div. Place 2 Stage 6 Time 1:44
Stage 6 Div. Place 2 Stage 7 Time 6:13 Stage 7 Div. Place 1
2 Dean Tennant M-EXP Dunbar Cycles/Transition B 31:46
Rider # 230 Stage 1 Time 5:29 Stage 1 Div. Place 3
Stage 2 Time 3:12 Stage 2 Div. Place 2 Stage 3 Time 5:29 View full
results
Stage 3 Div. Place 3 Stage 4 Time 7:37 Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 1:46 Stage 5 Div. Place 3 Stage 6 Time 1:44
Stage 6 Div. Place 3 Stage 7 Time 6:30 Stage 7 Div. Place 4
3 Scott Mitchell M-EXP Trek / Pro City Race Shop 32:08
Rider # 231 Stage 1 Time 5:33 Stage 1 Div. Place 5
Stage 2 Time 3:18 Stage 2 Div. Place 4 Stage 3 Time 5:32 View full
results
Stage 3 Div. Place 4 Stage 4 Time 7:38 Stage 4 Div. Place 3
Stage 5 Time 1:48 Stage 5 Div. Place 4 Stage 6 Time 1:48
Stage 6 Div. Place 4 Stage 7 Time 6:32 Stage 7 Div. Place 5
4 Chris Makuch M-EXP Norco/CV Nissan/Coast Real 32:24
Rider # 211 Stage 1 Time 5:39 Stage 1 Div. Place 7
Stage 2 Time 3:20 Stage 2 Div. Place 6 Stage 3 Time 5:36 View full
results
Stage 3 Div. Place 5 Stage 4 Time 7:42 Stage 4 Div. Place 4
Stage 5 Time 1:52 Stage 5 Div. Place 7 Stage 6 Time 1:51
Stage 6 Div. Place 7 Stage 7 Time 6:25 Stage 7 Div. Place 2
5 Mike Jones M-EXP 32:34
Rider # 220 Stage 1 Time 5:40 Stage 1 Div. Place 8
Stage 2 Time 3:20 Stage 2 Div. Place 7 Stage 3 Time 5:37 View full
results
Stage 3 Div. Place 6 Stage 4 Time 7:45 Stage 4 Div. Place 5
Stage 5 Time 1:52 Stage 5 Div. Place 9 Stage 6 Time 1:51
Stage 6 Div. Place 6 Stage 7 Time 6:30 Stage 7 Div. Place 3
6 Dave Pfaffenberger M-EXP Trek Pro City Racing/ Hyph 33:21
Rider # 212 Stage 1 Time 5:33 Stage 1 Div. Place 4
Stage 2 Time 3:25 Stage 2 Div. Place 10 Stage 3 Time 5:52 View full
results
Stage 3 Div. Place 10 Stage 4 Time 8:01 Stage 4 Div. Place 8
Stage 5 Time 1:50 Stage 5 Div. Place 6 Stage 6 Time 1:52
Stage 6 Div. Place 9 Stage 7 Time 6:49 Stage 7 Div. Place 7
7 Gregory Smith M-EXP 33:53
Rider # 206 Stage 1 Time 5:45 Stage 1 Div. Place 11
Stage 2 Time 3:20 Stage 2 Div. Place 8 Stage 3 Time 5:48 View full
results
Stage 3 Div. Place 8 Stage 4 Time 8:29 Stage 4 Div. Place 16
Stage 5 Time 1:54 Stage 5 Div. Place 12 Stage 6 Time 1:52
Stage 6 Div. Place 11 Stage 7 Time 6:46 Stage 7 Div. Place 6
8 Sean Gibson M-EXP cycle therapy 33:56
Rider # 235 Stage 1 Time 5:53 Stage 1 Div. Place 14
Stage 2 Time 3:26 Stage 2 Div. Place 11 Stage 3 Time 5:51 View full
results
Stage 3 Div. Place 9 Stage 4 Time 8:16 Stage 4 Div. Place 13
Stage 5 Time 1:49 Stage 5 Div. Place 5 Stage 6 Time 1:48
Stage 6 Div. Place 5 Stage 7 Time 6:54 Stage 7 Div. Place 9
9 Colin Parsons M-EXP 34:07
Rider # 207 Stage 1 Time 5:52 Stage 1 Div. Place 13
Stage 2 Time 3:27 Stage 2 Div. Place 12 Stage 3 Time 5:57 View full
results
Stage 3 Div. Place 11 Stage 4 Time 8:15 Stage 4 Div. Place 11
Stage 5 Time 1:52 Stage 5 Div. Place 8 Stage 6 Time 1:51
Stage 6 Div. Place 8 Stage 7 Time 6:54 Stage 7 Div. Place 8
10 Merin Pearce M-EXP Knolly Knation/ Black's Cy 34:24
Rider # 203 Stage 1 Time 5:41 Stage 1 Div. Place 9
Stage 2 Time 3:32 Stage 2 Div. Place 13 Stage 3 Time 6:09 View full
results
Stage 3 Div. Place 13 Stage 4 Time 8:15 Stage 4 Div. Place 12
Stage 5 Time 1:56 Stage 5 Div. Place 13 Stage 6 Time 1:53
Stage 6 Div. Place 13 Stage 7 Time 6:59 Stage 7 Div. Place 10
11 Drew Mackenzie M-EXP Shimano/Marin/Pearl Izumi 34:47
Rider # 217 Stage 1 Time 5:45 Stage 1 Div. Place 10
Stage 2 Time 3:35 Stage 2 Div. Place 14 Stage 3 Time 5:59 View full
results
Stage 3 Div. Place 12 Stage 4 Time 8:14 Stage 4 Div. Place 10
Stage 5 Time 2:06 Stage 5 Div. Place 19 Stage 6 Time 2:01
Stage 6 Div. Place 18 Stage 7 Time 7:07 Stage 7 Div. Place 13
12 Gabriel Macdougall M-EXP 35:02
Rider # 229 Stage 1 Time 5:51 Stage 1 Div. Place 12
Stage 2 Time 3:44 Stage 2 Div. Place 18 Stage 3 Time 6:13 View full
results
Stage 3 Div. Place 14 Stage 4 Time 8:18 Stage 4 Div. Place 14
Stage 5 Time 1:54 Stage 5 Div. Place 11 Stage 6 Time 1:52
Stage 6 Div. Place 12 Stage 7 Time 7:11 Stage 7 Div. Place 14
13 Bryan Menard M-INT 36:27
Rider # 674 Stage 1 Time 6:07 Stage 1 Div. Place 2
Stage 2 Time 3:42 Stage 2 Div. Place 2 Stage 3 Time 6:34 View full
results
Stage 3 Div. Place 2 Stage 4 Time 8:36 Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 1:58 Stage 5 Div. Place 4 Stage 6 Time 2:00
Stage 6 Div. Place 6 Stage 7 Time 7:30 Stage 7 Div. Place 3
14 Dave Damery M-EXP 36:45
Rider # 696 Stage 1 Time 6:02 Stage 1 Div. Place 15
Stage 2 Time 3:43 Stage 2 Div. Place 17 Stage 3 Time 6:31 View full
results
Stage 3 Div. Place 17 Stage 4 Time 8:50 Stage 4 Div. Place 17
Stage 5 Time 2:08 Stage 5 Div. Place 20 Stage 6 Time 2:04
Stage 6 Div. Place 20 Stage 7 Time 7:29 Stage 7 Div. Place 16
15 James Rolfe M-EXP cycle therapy 36:45
Rider # 219 Stage 1 Time 6:03 Stage 1 Div. Place 16
Stage 2 Time 3:41 Stage 2 Div. Place 15 Stage 3 Time 6:28 View full
results
Stage 3 Div. Place 16 Stage 4 Time 9:10 Stage 4 Div. Place 19
Stage 5 Time 1:57 Stage 5 Div. Place 14 Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 16 Stage 7 Time 7:32 Stage 7 Div. Place 17
16 Leon Tulevski M-EXP Marty's Mountain Cycle 37:08
Rider # 214 Stage 1 Time 6:17 Stage 1 Div. Place 19
Stage 2 Time 3:53 Stage 2 Div. Place 20 Stage 3 Time 6:31 View full
results
Stage 3 Div. Place 18 Stage 4 Time 9:00 Stage 4 Div. Place 18
Stage 5 Time 2:01 Stage 5 Div. Place 16 Stage 6 Time 2:00
Stage 6 Div. Place 17 Stage 7 Time 7:27 Stage 7 Div. Place 15
17 Jacob Van Dam M-INT 37:09
Rider # 669 Stage 1 Time 6:24 Stage 1 Div. Place 6
Stage 2 Time 3:53 Stage 2 Div. Place 6 Stage 3 Time 6:35 View full
results
Stage 3 Div. Place 3 Stage 4 Time 9:05 Stage 4 Div. Place 3
Stage 5 Time 1:59 Stage 5 Div. Place 5 Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 3 Stage 7 Time 7:19 Stage 7 Div. Place 2
18 Craig Gillett M-INT 37:30
Rider # 691 Stage 1 Time 6:21 Stage 1 Div. Place 5
Stage 2 Time 3:47 Stage 2 Div. Place 3 Stage 3 Time 6:50 View full
results
Stage 3 Div. Place 5 Stage 4 Time 9:11 Stage 4 Div. Place 4
Stage 5 Time 2:02 Stage 5 Div. Place 7 Stage 6 Time 2:01
Stage 6 Div. Place 7 Stage 7 Time 7:19 Stage 7 Div. Place 1
19 Brian Iverson M-EXP Marty's Mountain Cycle 37:44
Rider # 234 Stage 1 Time 6:15 Stage 1 Div. Place 18
Stage 2 Time 3:52 Stage 2 Div. Place 19 Stage 3 Time 6:48 View full
results
Stage 3 Div. Place 20 Stage 4 Time 9:13 Stage 4 Div. Place 21
Stage 5 Time 1:53 Stage 5 Div. Place 10 Stage 6 Time 1:53
Stage 6 Div. Place 15 Stage 7 Time 7:51 Stage 7 Div. Place 19
20 Max McCulloch M-EXP Oak Bay Bikes/ Rumble 38:16
Rider # 204 Stage 1 Time 9:54 Stage 1 Div. Place 24
Stage 2 Time 3:19 Stage 2 Div. Place 5 Stage 3 Time 5:23 View full
results
Stage 3 Div. Place 2 Stage 4 Time 7:55 Stage 4 Div. Place 7
Stage 5 Time 1:43 Stage 5 Div. Place 1 Stage 6 Time 1:41
Stage 6 Div. Place 1 Stage 7 Time 8:22 Stage 7 Div. Place 21
21 Erik Wanless M-INT Weds night strava crew 38:17
Rider # 241 Stage 1 Time 6:29 Stage 1 Div. Place 7
Stage 2 Time 3:49 Stage 2 Div. Place 5 Stage 3 Time 6:38 View full
results
Stage 3 Div. Place 4 Stage 4 Time 9:25 Stage 4 Div. Place 8
Stage 5 Time 2:08 Stage 5 Div. Place 12 Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 11 Stage 7 Time 7:44 Stage 7 Div. Place 6
22 Don Elliott M-INT 38:45
Rider # 673 Stage 1 Time 6:11 Stage 1 Div. Place 4
Stage 2 Time 3:48 Stage 2 Div. Place 4 Stage 3 Time 7:01 View full
results
Stage 3 Div. Place 8 Stage 4 Time 9:27 Stage 4 Div. Place 9
Stage 5 Time 1:57 Stage 5 Div. Place 3 Stage 6 Time 1:53
Stage 6 Div. Place 1 Stage 7 Time 8:28 Stage 7 Div. Place 11
23 Jason Paulgard M-INT 38:49
Rider # 692 Stage 1 Time 6:32 Stage 1 Div. Place 8
Stage 2 Time 4:04 Stage 2 Div. Place 8 Stage 3 Time 6:57 View full
results
Stage 3 Div. Place 7 Stage 4 Time 9:13 Stage 4 Div. Place 5
Stage 5 Time 2:05 Stage 5 Div. Place 9 Stage 6 Time 2:21
Stage 6 Div. Place 20 Stage 7 Time 7:37 Stage 7 Div. Place 4
24 Ricky Allen M-EXP RYNOBLACKSPIREMMC 38:59
Rider # 226 Stage 1 Time 6:17 Stage 1 Div. Place 20
Stage 2 Time 3:43 Stage 2 Div. Place 16 Stage 3 Time 7:31 View full
results
Stage 3 Div. Place 22 Stage 4 Time 9:13 Stage 4 Div. Place 20
Stage 5 Time 2:24 Stage 5 Div. Place 23 Stage 6 Time 2:04
Stage 6 Div. Place 21 Stage 7 Time 7:49 Stage 7 Div. Place 18
25 Jackson Morris M-INT 39:24
Rider # 680 Stage 1 Time 6:33 Stage 1 Div. Place 10
Stage 2 Time 4:00 Stage 2 Div. Place 7 Stage 3 Time 6:57 View full
results
Stage 3 Div. Place 6 Stage 4 Time 9:24 Stage 4 Div. Place 7
Stage 5 Time 1:55 Stage 5 Div. Place 2 Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 4 Stage 7 Time 8:40 Stage 7 Div. Place 14
26 Ken Johnston M-EXP 39:53
Rider # 227 Stage 1 Time 6:44 Stage 1 Div. Place 22
Stage 2 Time 4:13 Stage 2 Div. Place 23 Stage 3 Time 7:15 View full
results
Stage 3 Div. Place 21 Stage 4 Time 9:26 Stage 4 Div. Place 22
Stage 5 Time 2:11 Stage 5 Div. Place 22 Stage 6 Time 2:10
Stage 6 Div. Place 23 Stage 7 Time 7:55 Stage 7 Div. Place 20
27 Jeff Warmerdam M-INT 40:14
Rider # 679 Stage 1 Time 6:46 Stage 1 Div. Place 12
Stage 2 Time 4:08 Stage 2 Div. Place 10 Stage 3 Time 7:13 View full
results
Stage 3 Div. Place 9 Stage 4 Time 9:56 Stage 4 Div. Place 13
Stage 5 Time 2:05 Stage 5 Div. Place 8 Stage 6 Time 2:07
Stage 6 Div. Place 15 Stage 7 Time 8:00 Stage 7 Div. Place 7
28 Taylor Macdougall M-INT Vicious and Delicious 40:16
Rider # 237 Stage 1 Time 5:46 Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 3:26 Stage 2 Div. Place 1 Stage 3 Time 5:52 View full
results
Stage 3 Div. Place 1 Stage 4 Time 8:29 Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 1:54 Stage 5 Div. Place 1 Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 2 Stage 7 Time 12:55 Stage 7 Div. Place 19
29 Ted Stallard M-INT 40:30
Rider # 678 Stage 1 Time 7:02 Stage 1 Div. Place 17
Stage 2 Time 4:08 Stage 2 Div. Place 11 Stage 3 Time 7:22 View full
results
Stage 3 Div. Place 10 Stage 4 Time 9:22 Stage 4 Div. Place 6
Stage 5 Time 2:08 Stage 5 Div. Place 14 Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 13 Stage 7 Time 8:22 Stage 7 Div. Place 10
30 Chris Oman M-INT Granny Grass Riders 40:55
Rider # 240 Stage 1 Time 7:48 Stage 1 Div. Place 20
Stage 2 Time 4:28 Stage 2 Div. Place 17 Stage 3 Time 7:30 View full
results
Stage 3 Div. Place 14 Stage 4 Time 9:28 Stage 4 Div. Place 10
Stage 5 Time 2:00 Stage 5 Div. Place 6 Stage 6 Time 2:00
Stage 6 Div. Place 5 Stage 7 Time 7:42 Stage 7 Div. Place 5
31 Spencer Ranson M-INT 41:26
Rider # 250 Stage 1 Time 6:56 Stage 1 Div. Place 16
Stage 2 Time 4:22 Stage 2 Div. Place 12 Stage 3 Time 7:24 View full
results
Stage 3 Div. Place 11 Stage 4 Time 9:46 Stage 4 Div. Place 12
Stage 5 Time 2:08 Stage 5 Div. Place 15 Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 14 Stage 7 Time 8:44 Stage 7 Div. Place 15
32 Emilly Johnston F-EXP Trail Bikes 41:42
Rider # 150 Stage 1 Time 7:02 Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 4:21 Stage 2 Div. Place 1 Stage 3 Time 7:21 View full
results
Stage 3 Div. Place 1 Stage 4 Time 9:52 Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 2:12 Stage 5 Div. Place 1 Stage 6 Time 2:08
Stage 6 Div. Place 1 Stage 7 Time 8:46 Stage 7 Div. Place 1
33 Ryland Shields M-INT 41:45
Rider # 671 Stage 1 Time 6:33 Stage 1 Div. Place 9
Stage 2 Time 4:41 Stage 2 Div. Place 19 Stage 3 Time 7:26 View full
results
Stage 3 Div. Place 12 Stage 4 Time 10:28 Stage 4 Div. Place 16
Stage 5 Time 2:12 Stage 5 Div. Place 16 Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 12 Stage 7 Time 8:19 Stage 7 Div. Place 9
34 Kieran Nilsen M-INT Trail Bikes 42:15
Rider # 245 Stage 1 Time 6:53 Stage 1 Div. Place 14
Stage 2 Time 4:26 Stage 2 Div. Place 16 Stage 3 Time 7:47 View full
results
Stage 3 Div. Place 16 Stage 4 Time 10:09 Stage 4 Div. Place 14
Stage 5 Time 2:07 Stage 5 Div. Place 11 Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 9 Stage 7 Time 8:49 Stage 7 Div. Place 16
35 Noah Gear M-INT 42:39
Rider # 670 Stage 1 Time 7:13 Stage 1 Div. Place 19
Stage 2 Time 4:50 Stage 2 Div. Place 20 Stage 3 Time 7:31 View full
results
Stage 3 Div. Place 15 Stage 4 Time 10:13 Stage 4 Div. Place 15
Stage 5 Time 2:16 Stage 5 Div. Place 19 Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 8 Stage 7 Time 8:33 Stage 7 Div. Place 13
36 Nigel Fletcher M-INT 42:59
Rider # 249 Stage 1 Time 6:43 Stage 1 Div. Place 11
Stage 2 Time 4:26 Stage 2 Div. Place 15 Stage 3 Time 7:27 View full
results
Stage 3 Div. Place 13 Stage 4 Time 11:39 Stage 4 Div. Place 18
Stage 5 Time 2:08 Stage 5 Div. Place 13 Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 10 Stage 7 Time 8:31 Stage 7 Div. Place 12
37 Haley Stonnell F-INT Marty's Mountain Cycle 43:32
Rider # 156 Stage 1 Time 7:13 Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 4:42 Stage 2 Div. Place 1 Stage 3 Time 7:46 View full
results
Stage 3 Div. Place 1 Stage 4 Time 10:31 Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 2:07 Stage 5 Div. Place 1 Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 1 Stage 7 Time 9:08 Stage 7 Div. Place 1
38 Tara Miller F-EXP Dodge City Racing 43:55
Rider # 151 Stage 1 Time 7:19 Stage 1 Div. Place 2
Stage 2 Time 4:30 Stage 2 Div. Place 2 Stage 3 Time 8:21 View full
results
Stage 3 Div. Place 2 Stage 4 Time 10:20 Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 2:22 Stage 5 Div. Place 2 Stage 6 Time 2:17
Stage 6 Div. Place 2 Stage 7 Time 8:46 Stage 7 Div. Place 2
39 Dean Nilsen M-EXP Trail Bikes 47:11
Rider # 218 Stage 1 Time 7:39 Stage 1 Div. Place 23
Stage 2 Time 4:10 Stage 2 Div. Place 22 Stage 3 Time 7:53 View full
results
Stage 3 Div. Place 23 Stage 4 Time 10:07 Stage 4 Div. Place 24
Stage 5 Time 2:09 Stage 5 Div. Place 21 Stage 6 Time 2:07
Stage 6 Div. Place 22 Stage 7 Time 13:07 Stage 7 Div. Place 23
40 Nick Herrmann M-INT 48:35
Rider # 239 Stage 1 Time 7:59 Stage 1 Div. Place 21
Stage 2 Time 4:58 Stage 2 Div. Place 21 Stage 3 Time 9:09 View full
results
Stage 3 Div. Place 18 Stage 4 Time 12:13 Stage 4 Div. Place 19
Stage 5 Time 2:22 Stage 5 Div. Place 20 Stage 6 Time 2:21
Stage 6 Div. Place 19 Stage 7 Time 9:34 Stage 7 Div. Place 18
41 Evan Soucy M-INT 51:06
Rider # 243 Stage 1 Time 7:03 Stage 1 Div. Place 18
Stage 2 Time 4:25 Stage 2 Div. Place 14 Stage 3 Time 14:36 View full
results
Stage 3 Div. Place 19 Stage 4 Time 11:12 Stage 4 Div. Place 17
Stage 5 Time 2:14 Stage 5 Div. Place 17 Stage 6 Time 2:13
Stage 6 Div. Place 18 Stage 7 Time 9:25 Stage 7 Div. Place 17
42 Catherine Patchell F-INT 51:36
Rider # 158 Stage 1 Time 8:18 Stage 1 Div. Place 2
Stage 2 Time 5:12 Stage 2 Div. Place 2 Stage 3 Time 9:55 View full
results
Stage 3 Div. Place 2 Stage 4 Time 12:30 Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 2:40 Stage 5 Div. Place 3 Stage 6 Time 2:36
Stage 6 Div. Place 3 Stage 7 Time 10:25 Stage 7 Div. Place 2
43 Sandor Boros M-INT 53:02
Rider # 248 Stage 1 Time 6:54 Stage 1 Div. Place 15
Stage 2 Time 4:06 Stage 2 Div. Place 9 Stage 3 Time 7:50 View full
results
Stage 3 Div. Place 17 Stage 4 Time 21:29 Stage 4 Div. Place 20
Stage 5 Time 2:14 Stage 5 Div. Place 18 Stage 6 Time 2:12
Stage 6 Div. Place 17 Stage 7 Time 8:19 Stage 7 Div. Place 8
44 Chrys Mitchell F-INT 1:00:00
Rider # 693 Stage 1 Time 9:24 Stage 1 Div. Place 3
Stage 2 Time 6:33 Stage 2 Div. Place 3 Stage 3 Time 14:00 View full
results
Stage 3 Div. Place 3 Stage 4 Time 13:13 Stage 4 Div. Place 3
Stage 5 Time 2:37 Stage 5 Div. Place 2 Stage 6 Time 2:34
Stage 6 Div. Place 2 Stage 7 Time 11:40 Stage 7 Div. Place 3
45 Sylvia Storry F-INT Trek / Pro City Race Shop 1:07:38
Rider # 157 Stage 1 Time 9:54 Stage 1 Div. Place 4
Stage 2 Time 7:53 Stage 2 Div. Place 4 Stage 3 Time 15:32 View full
results
Stage 3 Div. Place 4 Stage 4 Time 14:48 Stage 4 Div. Place 4
Stage 5 Time 2:55 Stage 5 Div. Place 4 Stage 6 Time 2:50
Stage 6 Div. Place 4 Stage 7 Time 13:46 Stage 7 Div. Place 4
  Rank Name Division Time
1 Mitchell Thacker M-EXP 30:45
Rider # 689
Stage 1 Time 5:12
Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 3:09
Stage 2 Div. Place 1
Stage 3 Time 5:13
Stage 3 Div. Place 1
Stage 4 Time 7:30
Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 1:45
Stage 5 Div. Place 2
Stage 6 Time 1:44
Stage 6 Div. Place 2
Stage 7 Time 6:13
Stage 7 Div. Place 1
View full
results
2 Dean Tennant M-EXP 31:46
Rider # 230
Stage 1 Time 5:29
Stage 1 Div. Place 3
Stage 2 Time 3:12
Stage 2 Div. Place 2
Stage 3 Time 5:29
Stage 3 Div. Place 3
Stage 4 Time 7:37
Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 1:46
Stage 5 Div. Place 3
Stage 6 Time 1:44
Stage 6 Div. Place 3
Stage 7 Time 6:30
Stage 7 Div. Place 4
View full
results
3 Scott Mitchell M-EXP 32:08
Rider # 231
Stage 1 Time 5:33
Stage 1 Div. Place 5
Stage 2 Time 3:18
Stage 2 Div. Place 4
Stage 3 Time 5:32
Stage 3 Div. Place 4
Stage 4 Time 7:38
Stage 4 Div. Place 3
Stage 5 Time 1:48
Stage 5 Div. Place 4
Stage 6 Time 1:48
Stage 6 Div. Place 4
Stage 7 Time 6:32
Stage 7 Div. Place 5
View full
results
4 Chris Makuch M-EXP 32:24
Rider # 211
Stage 1 Time 5:39
Stage 1 Div. Place 7
Stage 2 Time 3:20
Stage 2 Div. Place 6
Stage 3 Time 5:36
Stage 3 Div. Place 5
Stage 4 Time 7:42
Stage 4 Div. Place 4
Stage 5 Time 1:52
Stage 5 Div. Place 7
Stage 6 Time 1:51
Stage 6 Div. Place 7
Stage 7 Time 6:25
Stage 7 Div. Place 2
View full
results
5 Mike Jones M-EXP 32:34
Rider # 220
Stage 1 Time 5:40
Stage 1 Div. Place 8
Stage 2 Time 3:20
Stage 2 Div. Place 7
Stage 3 Time 5:37
Stage 3 Div. Place 6
Stage 4 Time 7:45
Stage 4 Div. Place 5
Stage 5 Time 1:52
Stage 5 Div. Place 9
Stage 6 Time 1:51
Stage 6 Div. Place 6
Stage 7 Time 6:30
Stage 7 Div. Place 3
View full
results
6 Dave Pfaffenberger M-EXP 33:21
Rider # 212
Stage 1 Time 5:33
Stage 1 Div. Place 4
Stage 2 Time 3:25
Stage 2 Div. Place 10
Stage 3 Time 5:52
Stage 3 Div. Place 10
Stage 4 Time 8:01
Stage 4 Div. Place 8
Stage 5 Time 1:50
Stage 5 Div. Place 6
Stage 6 Time 1:52
Stage 6 Div. Place 9
Stage 7 Time 6:49
Stage 7 Div. Place 7
View full
results
7 Gregory Smith M-EXP 33:53
Rider # 206
Stage 1 Time 5:45
Stage 1 Div. Place 11
Stage 2 Time 3:20
Stage 2 Div. Place 8
Stage 3 Time 5:48
Stage 3 Div. Place 8
Stage 4 Time 8:29
Stage 4 Div. Place 16
Stage 5 Time 1:54
Stage 5 Div. Place 12
Stage 6 Time 1:52
Stage 6 Div. Place 11
Stage 7 Time 6:46
Stage 7 Div. Place 6
View full
results
8 Sean Gibson M-EXP 33:56
Rider # 235
Stage 1 Time 5:53
Stage 1 Div. Place 14
Stage 2 Time 3:26
Stage 2 Div. Place 11
Stage 3 Time 5:51
Stage 3 Div. Place 9
Stage 4 Time 8:16
Stage 4 Div. Place 13
Stage 5 Time 1:49
Stage 5 Div. Place 5
Stage 6 Time 1:48
Stage 6 Div. Place 5
Stage 7 Time 6:54
Stage 7 Div. Place 9
View full
results
9 Colin Parsons M-EXP 34:07
Rider # 207
Stage 1 Time 5:52
Stage 1 Div. Place 13
Stage 2 Time 3:27
Stage 2 Div. Place 12
Stage 3 Time 5:57
Stage 3 Div. Place 11
Stage 4 Time 8:15
Stage 4 Div. Place 11
Stage 5 Time 1:52
Stage 5 Div. Place 8
Stage 6 Time 1:51
Stage 6 Div. Place 8
Stage 7 Time 6:54
Stage 7 Div. Place 8
View full
results
10 Merin Pearce M-EXP 34:24
Rider # 203
Stage 1 Time 5:41
Stage 1 Div. Place 9
Stage 2 Time 3:32
Stage 2 Div. Place 13
Stage 3 Time 6:09
Stage 3 Div. Place 13
Stage 4 Time 8:15
Stage 4 Div. Place 12
Stage 5 Time 1:56
Stage 5 Div. Place 13
Stage 6 Time 1:53
Stage 6 Div. Place 13
Stage 7 Time 6:59
Stage 7 Div. Place 10
View full
results
11 Drew Mackenzie M-EXP 34:47
Rider # 217
Stage 1 Time 5:45
Stage 1 Div. Place 10
Stage 2 Time 3:35
Stage 2 Div. Place 14
Stage 3 Time 5:59
Stage 3 Div. Place 12
Stage 4 Time 8:14
Stage 4 Div. Place 10
Stage 5 Time 2:06
Stage 5 Div. Place 19
Stage 6 Time 2:01
Stage 6 Div. Place 18
Stage 7 Time 7:07
Stage 7 Div. Place 13
View full
results
12 Gabriel Macdougall M-EXP 35:02
Rider # 229
Stage 1 Time 5:51
Stage 1 Div. Place 12
Stage 2 Time 3:44
Stage 2 Div. Place 18
Stage 3 Time 6:13
Stage 3 Div. Place 14
Stage 4 Time 8:18
Stage 4 Div. Place 14
Stage 5 Time 1:54
Stage 5 Div. Place 11
Stage 6 Time 1:52
Stage 6 Div. Place 12
Stage 7 Time 7:11
Stage 7 Div. Place 14
View full
results
13 Bryan Menard M-INT 36:27
Rider # 674
Stage 1 Time 6:07
Stage 1 Div. Place 2
Stage 2 Time 3:42
Stage 2 Div. Place 2
Stage 3 Time 6:34
Stage 3 Div. Place 2
Stage 4 Time 8:36
Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 1:58
Stage 5 Div. Place 4
Stage 6 Time 2:00
Stage 6 Div. Place 6
Stage 7 Time 7:30
Stage 7 Div. Place 3
View full
results
14 Dave Damery M-EXP 36:45
Rider # 696
Stage 1 Time 6:02
Stage 1 Div. Place 15
Stage 2 Time 3:43
Stage 2 Div. Place 17
Stage 3 Time 6:31
Stage 3 Div. Place 17
Stage 4 Time 8:50
Stage 4 Div. Place 17
Stage 5 Time 2:08
Stage 5 Div. Place 20
Stage 6 Time 2:04
Stage 6 Div. Place 20
Stage 7 Time 7:29
Stage 7 Div. Place 16
View full
results
15 James Rolfe M-EXP 36:45
Rider # 219
Stage 1 Time 6:03
Stage 1 Div. Place 16
Stage 2 Time 3:41
Stage 2 Div. Place 15
Stage 3 Time 6:28
Stage 3 Div. Place 16
Stage 4 Time 9:10
Stage 4 Div. Place 19
Stage 5 Time 1:57
Stage 5 Div. Place 14
Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 16
Stage 7 Time 7:32
Stage 7 Div. Place 17
View full
results
16 Leon Tulevski M-EXP 37:08
Rider # 214
Stage 1 Time 6:17
Stage 1 Div. Place 19
Stage 2 Time 3:53
Stage 2 Div. Place 20
Stage 3 Time 6:31
Stage 3 Div. Place 18
Stage 4 Time 9:00
Stage 4 Div. Place 18
Stage 5 Time 2:01
Stage 5 Div. Place 16
Stage 6 Time 2:00
Stage 6 Div. Place 17
Stage 7 Time 7:27
Stage 7 Div. Place 15
View full
results
17 Jacob Van Dam M-INT 37:09
Rider # 669
Stage 1 Time 6:24
Stage 1 Div. Place 6
Stage 2 Time 3:53
Stage 2 Div. Place 6
Stage 3 Time 6:35
Stage 3 Div. Place 3
Stage 4 Time 9:05
Stage 4 Div. Place 3
Stage 5 Time 1:59
Stage 5 Div. Place 5
Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 3
Stage 7 Time 7:19
Stage 7 Div. Place 2
View full
results
18 Craig Gillett M-INT 37:30
Rider # 691
Stage 1 Time 6:21
Stage 1 Div. Place 5
Stage 2 Time 3:47
Stage 2 Div. Place 3
Stage 3 Time 6:50
Stage 3 Div. Place 5
Stage 4 Time 9:11
Stage 4 Div. Place 4
Stage 5 Time 2:02
Stage 5 Div. Place 7
Stage 6 Time 2:01
Stage 6 Div. Place 7
Stage 7 Time 7:19
Stage 7 Div. Place 1
View full
results
19 Brian Iverson M-EXP 37:44
Rider # 234
Stage 1 Time 6:15
Stage 1 Div. Place 18
Stage 2 Time 3:52
Stage 2 Div. Place 19
Stage 3 Time 6:48
Stage 3 Div. Place 20
Stage 4 Time 9:13
Stage 4 Div. Place 21
Stage 5 Time 1:53
Stage 5 Div. Place 10
Stage 6 Time 1:53
Stage 6 Div. Place 15
Stage 7 Time 7:51
Stage 7 Div. Place 19
View full
results
20 Max McCulloch M-EXP 38:16
Rider # 204
Stage 1 Time 9:54
Stage 1 Div. Place 24
Stage 2 Time 3:19
Stage 2 Div. Place 5
Stage 3 Time 5:23
Stage 3 Div. Place 2
Stage 4 Time 7:55
Stage 4 Div. Place 7
Stage 5 Time 1:43
Stage 5 Div. Place 1
Stage 6 Time 1:41
Stage 6 Div. Place 1
Stage 7 Time 8:22
Stage 7 Div. Place 21
View full
results
21 Erik Wanless M-INT 38:17
Rider # 241
Stage 1 Time 6:29
Stage 1 Div. Place 7
Stage 2 Time 3:49
Stage 2 Div. Place 5
Stage 3 Time 6:38
Stage 3 Div. Place 4
Stage 4 Time 9:25
Stage 4 Div. Place 8
Stage 5 Time 2:08
Stage 5 Div. Place 12
Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 11
Stage 7 Time 7:44
Stage 7 Div. Place 6
View full
results
22 Don Elliott M-INT 38:45
Rider # 673
Stage 1 Time 6:11
Stage 1 Div. Place 4
Stage 2 Time 3:48
Stage 2 Div. Place 4
Stage 3 Time 7:01
Stage 3 Div. Place 8
Stage 4 Time 9:27
Stage 4 Div. Place 9
Stage 5 Time 1:57
Stage 5 Div. Place 3
Stage 6 Time 1:53
Stage 6 Div. Place 1
Stage 7 Time 8:28
Stage 7 Div. Place 11
View full
results
23 Jason Paulgard M-INT 38:49
Rider # 692
Stage 1 Time 6:32
Stage 1 Div. Place 8
Stage 2 Time 4:04
Stage 2 Div. Place 8
Stage 3 Time 6:57
Stage 3 Div. Place 7
Stage 4 Time 9:13
Stage 4 Div. Place 5
Stage 5 Time 2:05
Stage 5 Div. Place 9
Stage 6 Time 2:21
Stage 6 Div. Place 20
Stage 7 Time 7:37
Stage 7 Div. Place 4
View full
results
24 Ricky Allen M-EXP 38:59
Rider # 226
Stage 1 Time 6:17
Stage 1 Div. Place 20
Stage 2 Time 3:43
Stage 2 Div. Place 16
Stage 3 Time 7:31
Stage 3 Div. Place 22
Stage 4 Time 9:13
Stage 4 Div. Place 20
Stage 5 Time 2:24
Stage 5 Div. Place 23
Stage 6 Time 2:04
Stage 6 Div. Place 21
Stage 7 Time 7:49
Stage 7 Div. Place 18
View full
results
25 Jackson Morris M-INT 39:24
Rider # 680
Stage 1 Time 6:33
Stage 1 Div. Place 10
Stage 2 Time 4:00
Stage 2 Div. Place 7
Stage 3 Time 6:57
Stage 3 Div. Place 6
Stage 4 Time 9:24
Stage 4 Div. Place 7
Stage 5 Time 1:55
Stage 5 Div. Place 2
Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 4
Stage 7 Time 8:40
Stage 7 Div. Place 14
View full
results
26 Ken Johnston M-EXP 39:53
Rider # 227
Stage 1 Time 6:44
Stage 1 Div. Place 22
Stage 2 Time 4:13
Stage 2 Div. Place 23
Stage 3 Time 7:15
Stage 3 Div. Place 21
Stage 4 Time 9:26
Stage 4 Div. Place 22
Stage 5 Time 2:11
Stage 5 Div. Place 22
Stage 6 Time 2:10
Stage 6 Div. Place 23
Stage 7 Time 7:55
Stage 7 Div. Place 20
View full
results
27 Jeff Warmerdam M-INT 40:14
Rider # 679
Stage 1 Time 6:46
Stage 1 Div. Place 12
Stage 2 Time 4:08
Stage 2 Div. Place 10
Stage 3 Time 7:13
Stage 3 Div. Place 9
Stage 4 Time 9:56
Stage 4 Div. Place 13
Stage 5 Time 2:05
Stage 5 Div. Place 8
Stage 6 Time 2:07
Stage 6 Div. Place 15
Stage 7 Time 8:00
Stage 7 Div. Place 7
View full
results
28 Taylor Macdougall M-INT 40:16
Rider # 237
Stage 1 Time 5:46
Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 3:26
Stage 2 Div. Place 1
Stage 3 Time 5:52
Stage 3 Div. Place 1
Stage 4 Time 8:29
Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 1:54
Stage 5 Div. Place 1
Stage 6 Time 1:55
Stage 6 Div. Place 2
Stage 7 Time 12:55
Stage 7 Div. Place 19
View full
results
29 Ted Stallard M-INT 40:30
Rider # 678
Stage 1 Time 7:02
Stage 1 Div. Place 17
Stage 2 Time 4:08
Stage 2 Div. Place 11
Stage 3 Time 7:22
Stage 3 Div. Place 10
Stage 4 Time 9:22
Stage 4 Div. Place 6
Stage 5 Time 2:08
Stage 5 Div. Place 14
Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 13
Stage 7 Time 8:22
Stage 7 Div. Place 10
View full
results
30 Chris Oman M-INT 40:55
Rider # 240
Stage 1 Time 7:48
Stage 1 Div. Place 20
Stage 2 Time 4:28
Stage 2 Div. Place 17
Stage 3 Time 7:30
Stage 3 Div. Place 14
Stage 4 Time 9:28
Stage 4 Div. Place 10
Stage 5 Time 2:00
Stage 5 Div. Place 6
Stage 6 Time 2:00
Stage 6 Div. Place 5
Stage 7 Time 7:42
Stage 7 Div. Place 5
View full
results
31 Spencer Ranson M-INT 41:26
Rider # 250
Stage 1 Time 6:56
Stage 1 Div. Place 16
Stage 2 Time 4:22
Stage 2 Div. Place 12
Stage 3 Time 7:24
Stage 3 Div. Place 11
Stage 4 Time 9:46
Stage 4 Div. Place 12
Stage 5 Time 2:08
Stage 5 Div. Place 15
Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 14
Stage 7 Time 8:44
Stage 7 Div. Place 15
View full
results
32 Emilly Johnston F-EXP 41:42
Rider # 150
Stage 1 Time 7:02
Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 4:21
Stage 2 Div. Place 1
Stage 3 Time 7:21
Stage 3 Div. Place 1
Stage 4 Time 9:52
Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 2:12
Stage 5 Div. Place 1
Stage 6 Time 2:08
Stage 6 Div. Place 1
Stage 7 Time 8:46
Stage 7 Div. Place 1
View full
results
33 Ryland Shields M-INT 41:45
Rider # 671
Stage 1 Time 6:33
Stage 1 Div. Place 9
Stage 2 Time 4:41
Stage 2 Div. Place 19
Stage 3 Time 7:26
Stage 3 Div. Place 12
Stage 4 Time 10:28
Stage 4 Div. Place 16
Stage 5 Time 2:12
Stage 5 Div. Place 16
Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 12
Stage 7 Time 8:19
Stage 7 Div. Place 9
View full
results
34 Kieran Nilsen M-INT 42:15
Rider # 245
Stage 1 Time 6:53
Stage 1 Div. Place 14
Stage 2 Time 4:26
Stage 2 Div. Place 16
Stage 3 Time 7:47
Stage 3 Div. Place 16
Stage 4 Time 10:09
Stage 4 Div. Place 14
Stage 5 Time 2:07
Stage 5 Div. Place 11
Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 9
Stage 7 Time 8:49
Stage 7 Div. Place 16
View full
results
35 Noah Gear M-INT 42:39
Rider # 670
Stage 1 Time 7:13
Stage 1 Div. Place 19
Stage 2 Time 4:50
Stage 2 Div. Place 20
Stage 3 Time 7:31
Stage 3 Div. Place 15
Stage 4 Time 10:13
Stage 4 Div. Place 15
Stage 5 Time 2:16
Stage 5 Div. Place 19
Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 8
Stage 7 Time 8:33
Stage 7 Div. Place 13
View full
results
36 Nigel Fletcher M-INT 42:59
Rider # 249
Stage 1 Time 6:43
Stage 1 Div. Place 11
Stage 2 Time 4:26
Stage 2 Div. Place 15
Stage 3 Time 7:27
Stage 3 Div. Place 13
Stage 4 Time 11:39
Stage 4 Div. Place 18
Stage 5 Time 2:08
Stage 5 Div. Place 13
Stage 6 Time 2:05
Stage 6 Div. Place 10
Stage 7 Time 8:31
Stage 7 Div. Place 12
View full
results
37 Haley Stonnell F-INT 43:32
Rider # 156
Stage 1 Time 7:13
Stage 1 Div. Place 1
Stage 2 Time 4:42
Stage 2 Div. Place 1
Stage 3 Time 7:46
Stage 3 Div. Place 1
Stage 4 Time 10:31
Stage 4 Div. Place 1
Stage 5 Time 2:07
Stage 5 Div. Place 1
Stage 6 Time 2:06
Stage 6 Div. Place 1
Stage 7 Time 9:08
Stage 7 Div. Place 1
View full
results
38 Tara Miller F-EXP 43:55
Rider # 151
Stage 1 Time 7:19
Stage 1 Div. Place 2
Stage 2 Time 4:30
Stage 2 Div. Place 2
Stage 3 Time 8:21
Stage 3 Div. Place 2
Stage 4 Time 10:20
Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 2:22
Stage 5 Div. Place 2
Stage 6 Time 2:17
Stage 6 Div. Place 2
Stage 7 Time 8:46
Stage 7 Div. Place 2
View full
results
39 Dean Nilsen M-EXP 47:11
Rider # 218
Stage 1 Time 7:39
Stage 1 Div. Place 23
Stage 2 Time 4:10
Stage 2 Div. Place 22
Stage 3 Time 7:53
Stage 3 Div. Place 23
Stage 4 Time 10:07
Stage 4 Div. Place 24
Stage 5 Time 2:09
Stage 5 Div. Place 21
Stage 6 Time 2:07
Stage 6 Div. Place 22
Stage 7 Time 13:07
Stage 7 Div. Place 23
View full
results
40 Nick Herrmann M-INT 48:35
Rider # 239
Stage 1 Time 7:59
Stage 1 Div. Place 21
Stage 2 Time 4:58
Stage 2 Div. Place 21
Stage 3 Time 9:09
Stage 3 Div. Place 18
Stage 4 Time 12:13
Stage 4 Div. Place 19
Stage 5 Time 2:22
Stage 5 Div. Place 20
Stage 6 Time 2:21
Stage 6 Div. Place 19
Stage 7 Time 9:34
Stage 7 Div. Place 18
View full
results
41 Evan Soucy M-INT 51:06
Rider # 243
Stage 1 Time 7:03
Stage 1 Div. Place 18
Stage 2 Time 4:25
Stage 2 Div. Place 14
Stage 3 Time 14:36
Stage 3 Div. Place 19
Stage 4 Time 11:12
Stage 4 Div. Place 17
Stage 5 Time 2:14
Stage 5 Div. Place 17
Stage 6 Time 2:13
Stage 6 Div. Place 18
Stage 7 Time 9:25
Stage 7 Div. Place 17
View full
results
42 Catherine Patchell F-INT 51:36
Rider # 158
Stage 1 Time 8:18
Stage 1 Div. Place 2
Stage 2 Time 5:12
Stage 2 Div. Place 2
Stage 3 Time 9:55
Stage 3 Div. Place 2
Stage 4 Time 12:30
Stage 4 Div. Place 2
Stage 5 Time 2:40
Stage 5 Div. Place 3
Stage 6 Time 2:36
Stage 6 Div. Place 3
Stage 7 Time 10:25
Stage 7 Div. Place 2
View full
results
43 Sandor Boros M-INT 53:02
Rider # 248
Stage 1 Time 6:54
Stage 1 Div. Place 15
Stage 2 Time 4:06
Stage 2 Div. Place 9
Stage 3 Time 7:50
Stage 3 Div. Place 17
Stage 4 Time 21:29
Stage 4 Div. Place 20
Stage 5 Time 2:14
Stage 5 Div. Place 18
Stage 6 Time 2:12
Stage 6 Div. Place 17
Stage 7 Time 8:19
Stage 7 Div. Place 8
View full
results
44 Chrys Mitchell F-INT 1:00:00
Rider # 693
Stage 1 Time 9:24
Stage 1 Div. Place 3
Stage 2 Time 6:33
Stage 2 Div. Place 3
Stage 3 Time 14:00
Stage 3 Div. Place 3
Stage 4 Time 13:13
Stage 4 Div. Place 3
Stage 5 Time 2:37
Stage 5 Div. Place 2
Stage 6 Time 2:34
Stage 6 Div. Place 2
Stage 7 Time 11:40
Stage 7 Div. Place 3
View full
results
45 Sylvia Storry F-INT 1:07:38
Rider # 157
Stage 1 Time 9:54
Stage 1 Div. Place 4
Stage 2 Time 7:53
Stage 2 Div. Place 4
Stage 3 Time 15:32
Stage 3 Div. Place 4
Stage 4 Time 14:48
Stage 4 Div. Place 4
Stage 5 Time 2:55
Stage 5 Div. Place 4
Stage 6 Time 2:50
Stage 6 Div. Place 4
Stage 7 Time 13:46
Stage 7 Div. Place 4
View full
results
Women's performance (W25-29) Year Division Time
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
...
Rank Name Division Time Previous Record Holder Previous Record Year of Record
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
  Name Division Time
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
...
...
...
Name Results