2012 TC10K

Victoria, BC
Apr 22, 2012
TIMER - Mark Nelson
  Rank Name Division Bib# City Net Time Pace/km 5K Split 8K Split Time  
1 Kip Kangogo M3034 4 Lethbridge 29:51 3:00 15:15 24:07 29:51
Div. Pl. 1 Div. Total. 457 View full
results
2 Willy Kimosop M2529 3 Lethbridge 30:05 3:01 15:15 24:07 30:05
Div. Pl. 1 Div. Total. 483 View full
results
3 Joseph Gray M2529 1 Newcastle 30:24 3:03 15:15 24:18 30:24
Div. Pl. 2 Div. Total. 483 View full
results
4 David Jackson M3539 18 Abbotsford 30:34 3:04 15:17 24:34 30:34
Div. Pl. 1 Div. Total. 396 View full
results
5 Colin Fewer M3034 32 Paradise 30:35 3:04 15:16 24:32 30:36
Div. Pl. 2 Div. Total. 457 View full
results
6 Samuel Pawluk M2529 9 Richmond 30:44 3:05 15:16 24:37 30:44
Div. Pl. 3 Div. Total. 483 View full
results
7 James Finlayson M3539 23 Victoria 30:59 3:06 15:18 24:51 30:59
Div. Pl. 2 Div. Total. 396 View full
results
8 Kevin Friesen M2024 14 Coquitlam 31:08 3:07 15:18 24:59 31:08
Div. Pl. 1 Div. Total. 286 View full
results
9 Philip Samoei Kipchumba M3539 2 Eldoret 31:45 3:11 15:43 25:21 31:45
Div. Pl. 3 Div. Total. 396 View full
results
10 Kevin O'Connor M4549 7 Vancouver 31:48 3:11 15:38 25:25 31:48
Div. Pl. 1 Div. Total. 395 View full
results
11 Kristopher Swanson M3034 30 Victoria 31:56 3:12 15:57 25:48 31:56
Div. Pl. 3 Div. Total. 457 View full
results
12 Dylan Gant M2529 27 Burnaby 32:04 3:13 15:55 25:46 32:04
Div. Pl. 4 Div. Total. 483 View full
results
13 Andrew Russell M2529 24 Victoria 32:10 3:13 15:43 25:40 32:10
Div. Pl. 5 Div. Total. 483 View full
results
14 Craig Odermatt M4044 25 Victoria 32:31 3:16 16:06 26:01 32:31
Div. Pl. 1 Div. Total. 412 View full
results
15 Bruce Deacon M4549 6 Victoria 32:41 3:17 16:06 26:11 32:41
Div. Pl. 2 Div. Total. 395 View full
results
16 Carlos Lesser M2024 28 Victoria 32:57 3:18 16:19 26:21 32:57
Div. Pl. 2 Div. Total. 286 View full
results
17 Ben Brzezynski M2024 12 Victoria 33:07 3:19 16:22 26:33 33:07
Div. Pl. 3 Div. Total. 286 View full
results
18 Kelly Guest M3539 34 Victoria 33:22 3:21 16:43 26:55 33:22
Div. Pl. 4 Div. Total. 396 View full
results
19 Shane Ruljancich M3539 10 Victoria 33:30 3:21 16:32 26:49 33:30
Div. Pl. 5 Div. Total. 396 View full
results
20 Mark Cryderman M3539 11 Cambell River 33:30 3:21 16:24 26:51 33:30
Div. Pl. 6 Div. Total. 396 View full
results
21 Ian Searle M2024 17 Victoria 34:06 3:25 16:55 27:20 34:06
Div. Pl. 4 Div. Total. 286 View full
results
22 Neil Holm M4549 21 Courtenay 34:11 3:26 16:55 27:19 34:11
Div. Pl. 3 Div. Total. 395 View full
results
23 Shaun Stephens-Whale M2024 29 Roberts Creek 34:13 3:26 16:42 27:14 34:13
Div. Pl. 5 Div. Total. 286 View full
results
24 Phil Daum M4549 16 Calgary 34:15 3:26 17:02 27:24 34:16
Div. Pl. 4 Div. Total. 395 View full
results
25 Eric Findlay M3034 15 Victoria 34:21 3:27 16:54 27:25 34:22
Div. Pl. 4 Div. Total. 457 View full
results
26 Jonathan Gendron M2529 143 Victoria 34:23 3:27 17:08 27:34 34:25
Div. Pl. 6 Div. Total. 483 View full
results
27 Byron Trajan M3034 261 Nanaimo 34:29 3:27 16:54 27:27 34:31
Div. Pl. 5 Div. Total. 457 View full
results
28 Natasha Wodak-Fraser F3034 44 Port Moody 34:32 3:28 17:07 27:37 34:32
Div. Pl. 1 Div. Total. 689 View full
results
29 Lucy Smith F4549 41 Sidney 35:13 3:32 17:34 28:15 35:14
Div. Pl. 1 Div. Total. 643 View full
results
30 Brian Zurek M3539 309 Nanaimo 35:12 3:32 17:41 28:09 35:18
Div. Pl. 7 Div. Total. 396 View full
results
31 Thomas Marrs M2024 193 Victoria 35:16 3:32 17:20 28:14 35:18
Div. Pl. 6 Div. Total. 286 View full
results
32 Simon Dejongh M3539 283 Victoria 35:19 3:32 17:33 28:16 35:19
Div. Pl. 8 Div. Total. 396 View full
results
33 Jerry Loeb M3539 291 Campbell River 35:21 3:33 17:35 28:25 35:22
Div. Pl. 9 Div. Total. 396 View full
results
34 Patrick Nesbitt M2529 210 Red Deer 35:21 3:33 17:21 28:15 35:22
Div. Pl. 7 Div. Total. 483 View full
results
35 Lisa Harvey F4044 45 Calgary 35:22 3:33 17:32 28:15 35:23
Div. Pl. 1 Div. Total. 588 View full
results
36 Marilyn Arsenault F4044 46 Victoria 35:32 3:34 17:34 28:25 35:33
Div. Pl. 2 Div. Total. 588 View full
results
37 Jeremy Lawrence M3539 174 Brentwood Bay 35:33 3:34 17:32 28:26 35:34
Div. Pl. 10 Div. Total. 396 View full
results
38 Ian Perriman M3539 220 Victoria 35:47 3:35 17:33 28:35 35:49
Div. Pl. 11 Div. Total. 396 View full
results
39 Shay Averbuch M4044 88 Sidney 35:49 3:35 18:02 28:58 35:52
Div. Pl. 2 Div. Total. 412 View full
results
40 Lisa Mensink F3539 58 Calgary 35:52 3:36 17:35 28:31 35:52
Div. Pl. 1 Div. Total. 627 View full
results
41 Richard Light M4044 179 Duncan 35:58 3:36 17:41 28:49 35:59
Div. Pl. 3 Div. Total. 412 View full
results
42 Maarten Dankers M2529 123 Victoria 35:55 3:36 17:50 28:45 36:00
Div. Pl. 8 Div. Total. 483 View full
results
43 Catrin Jones F3034 52 Victoria 36:01 3:37 17:46 28:46 36:01
Div. Pl. 2 Div. Total. 689 View full
results
44 Ian Ackroyd M4549 81 Victoria 36:01 3:37 17:48 28:52 36:02
Div. Pl. 5 Div. Total. 395 View full
results
45 Brodie Elder M2529 132 Victoria 36:02 3:37 17:49 28:53 36:03
Div. Pl. 9 Div. Total. 483 View full
results
46 Simon Dennis M2529 128 Victoria 36:03 3:37 17:56 28:57 36:05
Div. Pl. 10 Div. Total. 483 View full
results
47 Chris Callendar M3034 109 Victoria 36:07 3:37 18:00 29:02 36:08
Div. Pl. 6 Div. Total. 457 View full
results
48 Pete Quinn M4549 227 Victoria 36:06 3:37 18:04 29:03 36:08
Div. Pl. 6 Div. Total. 395 View full
results
49 Felipe Edora M4044 130 Victoria 36:07 3:37 17:57 28:56 36:09
Div. Pl. 4 Div. Total. 412 View full
results
50 Robert Hasegawa M4549 287 Victoria 36:10 3:37 18:05 29:04 36:10
Div. Pl. 7 Div. Total. 395 View full
results
51 Michael Lord M4044 20 Victoria 36:13 3:38 17:51 29:02 36:13
Div. Pl. 5 Div. Total. 412 View full
results
52 Melissa Ross F2529 47 Errington 36:12 3:38 17:50 28:55 36:13
Div. Pl. 1 Div. Total. 842 View full
results
53 Sabrina Wilkie F2529 53 Vancouver 36:15 3:38 17:58 29:01 36:16
Div. Pl. 2 Div. Total. 842 View full
results
54 Yuichi Takahashi M2529 256 Victoria 36:19 3:38 18:44 29:20 36:28
Div. Pl. 11 Div. Total. 483 View full
results
55 Gordon Hunter M2529 156 Victoria 36:20 3:38 18:16 29:15 36:28
Div. Pl. 12 Div. Total. 483 View full
results
56 Garret Meulblok M2024 3928 Victoria 36:26 3:39 17:28 29:02 36:34
Div. Pl. 7 Div. Total. 286 View full
results
57 Katrina Bruckschwaiger F3034 49 West Vancouver 36:33 3:40 18:18 29:20 36:34
Div. Pl. 3 Div. Total. 689 View full
results
58 Jason Bowers M3539 100 Victoria 36:37 3:40 18:03 29:22 36:39
Div. Pl. 12 Div. Total. 396 View full
results
59 Anton Rabien M3539 228 Sooke 36:36 3:40 17:58 29:17 36:39
Div. Pl. 13 Div. Total. 396 View full
results
60 Milton Jaycox M3034 159 Victoria 36:32 3:40 17:57 29:14 36:40
Div. Pl. 7 Div. Total. 457 View full
results
61 Tim Hurley M2529 157 Victoria 36:38 3:40 18:16 29:23 36:40
Div. Pl. 13 Div. Total. 483 View full
results
62 Fiona Benson F0119 48 Prrd 36:40 3:40 18:07 29:30 36:41
Div. Pl. 1 Div. Total. 533 View full
results
63 Mark Regensburg M3034 229 Victoria 36:43 3:41 18:04 29:17 36:43
Div. Pl. 8 Div. Total. 457 View full
results
64 Stephon Mullett M2529 204 Victoria 36:41 3:41 18:13 29:38 36:46
Div. Pl. 14 Div. Total. 483 View full
results
65 Matthew Carlson M3034 111 Victoria 36:50 3:41 18:06 29:32 36:51
Div. Pl. 9 Div. Total. 457 View full
results
66 Tim Robinson M2529 235 Duncan 36:53 3:42 18:23 29:35 36:55
Div. Pl. 15 Div. Total. 483 View full
results
67 Peter Holmes M5054 151 Cowichan Bay 36:55 3:42 18:05 29:31 36:56
Div. Pl. 1 Div. Total. 380 View full
results
68 Katherine Moore F3034 60 Vancouver 36:56 3:42 18:11 29:31 36:57
Div. Pl. 4 Div. Total. 689 View full
results
69 Trevor Marc M0119 191 Victoria 36:51 3:41 18:06 29:36 36:57
Div. Pl. 1 Div. Total. 480 View full
results
70 Andrew Barrett M2024 90 Victoria 36:56 3:42 18:36 29:45 36:58
Div. Pl. 8 Div. Total. 286 View full
results
71 Laurence Bosley M4044 310 Victoria 36:58 3:42 18:38 29:45 37:00
Div. Pl. 6 Div. Total. 412 View full
results
72 Patrick Howell M2529 153 Victoria 36:50 3:41 18:29 29:38 37:00
Div. Pl. 16 Div. Total. 483 View full
results
73 Chris Sundby M2024 254 Victoria 37:05 3:43 17:51 29:22 37:05
Div. Pl. 9 Div. Total. 286 View full
results
74 Craig Payne M4044 1451 Victoria 37:05 3:43 18:10 29:41 37:06
Div. Pl. 7 Div. Total. 412 View full
results
75 Peterson Perrin M0119 221 Sidney 37:07 3:43 17:57 29:48 37:07
Div. Pl. 2 Div. Total. 480 View full
results
76 Jim Nelson M3034 297 Victoria 37:07 3:43 18:02 29:33 37:09
Div. Pl. 10 Div. Total. 457 View full
results
77 Lance Watson M4044 269 Sidney 37:10 3:43 18:23 29:48 37:11
Div. Pl. 8 Div. Total. 412 View full
results
78 Mike Tuckey M3034 262 Victoria 37:06 3:43 18:26 29:44 37:12
Div. Pl. 11 Div. Total. 457 View full
results
79 Care Nelson F2529 61 Victoria 37:11 3:44 18:06 29:36 37:12
Div. Pl. 3 Div. Total. 842 View full
results
80 Colin Dignum M4549 22 West Vancouver 37:12 3:44 18:10 29:48 37:12
Div. Pl. 8 Div. Total. 395 View full
results
81 Tyler Cole M2529 114 St. John's 37:12 3:44 18:16 29:40 37:16
Div. Pl. 17 Div. Total. 483 View full
results
82 James Cook M2024 117 Victoria 37:17 3:44 18:10 29:45 37:18
Div. Pl. 10 Div. Total. 286 View full
results
83 Jordan Brietzke M2024 103 Victoria 37:20 3:44 17:47 29:33 37:21
Div. Pl. 11 Div. Total. 286 View full
results
84 Luke Kostyk M2024 171 Shawnigan Lake 37:23 3:45 18:09 29:29 37:24
Div. Pl. 12 Div. Total. 286 View full
results
85 Hicham Elamiri M4044 131 Victoria 37:23 3:45 18:17 29:49 37:24
Div. Pl. 9 Div. Total. 412 View full
results
86 Claire Morgan F3539 51 Victoria 37:26 3:45 18:29 29:58 37:27
Div. Pl. 2 Div. Total. 627 View full
results
87 Ed Welwood M4044 271 Victoria 37:26 3:45 18:17 29:51 37:28
Div. Pl. 10 Div. Total. 412 View full
results
88 Michael Lax M5559 289 Victoria 37:30 3:45 18:32 29:56 37:33
Div. Pl. 1 Div. Total. 303 View full
results
89 Gordon Carscadden M5559 112 Vancouver 37:34 3:46 18:34 30:02 37:35
Div. Pl. 2 Div. Total. 303 View full
results
90 Harold Cull M4044 120 Victoria 37:38 3:46 18:46 30:11 37:40
Div. Pl. 11 Div. Total. 412 View full
results
91 John Litherland M4549 182 North Saanich 37:33 3:46 18:45 30:09 37:41
Div. Pl. 9 Div. Total. 395 View full
results
92 Dallas Nemec M2529 298 Vancouver 37:41 3:47 18:22 30:10 37:42
Div. Pl. 18 Div. Total. 483 View full
results
93 Neil Dawe M0119 282 Shawnigan Lake 37:43 3:47 18:34 30:09 37:44
Div. Pl. 3 Div. Total. 480 View full
results
94 Amiel Logan M3539 184 Pitt Meadows 37:44 3:47 18:52 30:25 37:46
Div. Pl. 14 Div. Total. 396 View full
results
95 Mark Walton M4044 268 Victoria 37:44 3:47 18:51 30:18 37:47
Div. Pl. 12 Div. Total. 412 View full
results
96 Amy Schneeberg F3034 62 Vancouver 37:46 3:47 18:28 30:11 37:47
Div. Pl. 5 Div. Total. 689 View full
results
97 Derek Frohloff M4044 141 Victoria 37:47 3:47 18:45 30:16 37:50
Div. Pl. 13 Div. Total. 412 View full
results
98 Dick De Goede M4549 125 Courtenay 37:49 3:47 18:51 30:25 37:51
Div. Pl. 10 Div. Total. 395 View full
results
99 Jameson Jordan M2529 162 Victoria 37:41 3:46 18:27 30:03 37:51
Div. Pl. 19 Div. Total. 483 View full
results
100 Jeff White M3034 274 Victoria 37:50 3:47 18:33 30:08 37:52
Div. Pl. 12 Div. Total. 457 View full
results
  Rank Name Division Time
1 Kip Kangogo M3034 29:51
Div. Pl. 1
Div. Total. 457
View full
results
2 Willy Kimosop M2529 30:05
Div. Pl. 1
Div. Total. 483
View full
results
3 Joseph Gray M2529 30:24
Div. Pl. 2
Div. Total. 483
View full
results
4 David Jackson M3539 30:34
Div. Pl. 1
Div. Total. 396
View full
results
5 Colin Fewer M3034 30:36
Div. Pl. 2
Div. Total. 457
View full
results
6 Samuel Pawluk M2529 30:44
Div. Pl. 3
Div. Total. 483
View full
results
7 James Finlayson M3539 30:59
Div. Pl. 2
Div. Total. 396
View full
results
8 Kevin Friesen M2024 31:08
Div. Pl. 1
Div. Total. 286
View full
results
9 Philip Samoei Kipchumba M3539 31:45
Div. Pl. 3
Div. Total. 396
View full
results
10 Kevin O'Connor M4549 31:48
Div. Pl. 1
Div. Total. 395
View full
results
11 Kristopher Swanson M3034 31:56
Div. Pl. 3
Div. Total. 457
View full
results
12 Dylan Gant M2529 32:04
Div. Pl. 4
Div. Total. 483
View full
results
13 Andrew Russell M2529 32:10
Div. Pl. 5
Div. Total. 483
View full
results
14 Craig Odermatt M4044 32:31
Div. Pl. 1
Div. Total. 412
View full
results
15 Bruce Deacon M4549 32:41
Div. Pl. 2
Div. Total. 395
View full
results
16 Carlos Lesser M2024 32:57
Div. Pl. 2
Div. Total. 286
View full
results
17 Ben Brzezynski M2024 33:07
Div. Pl. 3
Div. Total. 286
View full
results
18 Kelly Guest M3539 33:22
Div. Pl. 4
Div. Total. 396
View full
results
19 Shane Ruljancich M3539 33:30
Div. Pl. 5
Div. Total. 396
View full
results
20 Mark Cryderman M3539 33:30
Div. Pl. 6
Div. Total. 396
View full
results
21 Ian Searle M2024 34:06
Div. Pl. 4
Div. Total. 286
View full
results
22 Neil Holm M4549 34:11
Div. Pl. 3
Div. Total. 395
View full
results
23 Shaun Stephens-Whale M2024 34:13
Div. Pl. 5
Div. Total. 286
View full
results
24 Phil Daum M4549 34:16
Div. Pl. 4
Div. Total. 395
View full
results
25 Eric Findlay M3034 34:22
Div. Pl. 4
Div. Total. 457
View full
results
26 Jonathan Gendron M2529 34:25
Div. Pl. 6
Div. Total. 483
View full
results
27 Byron Trajan M3034 34:31
Div. Pl. 5
Div. Total. 457
View full
results
28 Natasha Wodak-Fraser F3034 34:32
Div. Pl. 1
Div. Total. 689
View full
results
29 Lucy Smith F4549 35:14
Div. Pl. 1
Div. Total. 643
View full
results
30 Brian Zurek M3539 35:18
Div. Pl. 7
Div. Total. 396
View full
results
31 Thomas Marrs M2024 35:18
Div. Pl. 6
Div. Total. 286
View full
results
32 Simon Dejongh M3539 35:19
Div. Pl. 8
Div. Total. 396
View full
results
33 Jerry Loeb M3539 35:22
Div. Pl. 9
Div. Total. 396
View full
results
34 Patrick Nesbitt M2529 35:22
Div. Pl. 7
Div. Total. 483
View full
results
35 Lisa Harvey F4044 35:23
Div. Pl. 1
Div. Total. 588
View full
results
36 Marilyn Arsenault F4044 35:33
Div. Pl. 2
Div. Total. 588
View full
results
37 Jeremy Lawrence M3539 35:34
Div. Pl. 10
Div. Total. 396
View full
results
38 Ian Perriman M3539 35:49
Div. Pl. 11
Div. Total. 396
View full
results
39 Shay Averbuch M4044 35:52
Div. Pl. 2
Div. Total. 412
View full
results
40 Lisa Mensink F3539 35:52
Div. Pl. 1
Div. Total. 627
View full
results
41 Richard Light M4044 35:59
Div. Pl. 3
Div. Total. 412
View full
results
42 Maarten Dankers M2529 36:00
Div. Pl. 8
Div. Total. 483
View full
results
43 Catrin Jones F3034 36:01
Div. Pl. 2
Div. Total. 689
View full
results
44 Ian Ackroyd M4549 36:02
Div. Pl. 5
Div. Total. 395
View full
results
45 Brodie Elder M2529 36:03
Div. Pl. 9
Div. Total. 483
View full
results
46 Simon Dennis M2529 36:05
Div. Pl. 10
Div. Total. 483
View full
results
47 Chris Callendar M3034 36:08
Div. Pl. 6
Div. Total. 457
View full
results
48 Pete Quinn M4549 36:08
Div. Pl. 6
Div. Total. 395
View full
results
49 Felipe Edora M4044 36:09
Div. Pl. 4
Div. Total. 412
View full
results
50 Robert Hasegawa M4549 36:10
Div. Pl. 7
Div. Total. 395
View full
results
51 Michael Lord M4044 36:13
Div. Pl. 5
Div. Total. 412
View full
results
52 Melissa Ross F2529 36:13
Div. Pl. 1
Div. Total. 842
View full
results
53 Sabrina Wilkie F2529 36:16
Div. Pl. 2
Div. Total. 842
View full
results
54 Yuichi Takahashi M2529 36:28
Div. Pl. 11
Div. Total. 483
View full
results
55 Gordon Hunter M2529 36:28
Div. Pl. 12
Div. Total. 483
View full
results
56 Garret Meulblok M2024 36:34
Div. Pl. 7
Div. Total. 286
View full
results
57 Katrina Bruckschwaiger F3034 36:34
Div. Pl. 3
Div. Total. 689
View full
results
58 Jason Bowers M3539 36:39
Div. Pl. 12
Div. Total. 396
View full
results
59 Anton Rabien M3539 36:39
Div. Pl. 13
Div. Total. 396
View full
results
60 Milton Jaycox M3034 36:40
Div. Pl. 7
Div. Total. 457
View full
results
61 Tim Hurley M2529 36:40
Div. Pl. 13
Div. Total. 483
View full
results
62 Fiona Benson F0119 36:41
Div. Pl. 1
Div. Total. 533
View full
results
63 Mark Regensburg M3034 36:43
Div. Pl. 8
Div. Total. 457
View full
results
64 Stephon Mullett M2529 36:46
Div. Pl. 14
Div. Total. 483
View full
results
65 Matthew Carlson M3034 36:51
Div. Pl. 9
Div. Total. 457
View full
results
66 Tim Robinson M2529 36:55
Div. Pl. 15
Div. Total. 483
View full
results
67 Peter Holmes M5054 36:56
Div. Pl. 1
Div. Total. 380
View full
results
68 Katherine Moore F3034 36:57
Div. Pl. 4
Div. Total. 689
View full
results
69 Trevor Marc M0119 36:57
Div. Pl. 1
Div. Total. 480
View full
results
70 Andrew Barrett M2024 36:58
Div. Pl. 8
Div. Total. 286
View full
results
71 Laurence Bosley M4044 37:00
Div. Pl. 6
Div. Total. 412
View full
results
72 Patrick Howell M2529 37:00
Div. Pl. 16
Div. Total. 483
View full
results
73 Chris Sundby M2024 37:05
Div. Pl. 9
Div. Total. 286
View full
results
74 Craig Payne M4044 37:06
Div. Pl. 7
Div. Total. 412
View full
results
75 Peterson Perrin M0119 37:07
Div. Pl. 2
Div. Total. 480
View full
results
76 Jim Nelson M3034 37:09
Div. Pl. 10
Div. Total. 457
View full
results
77 Lance Watson M4044 37:11
Div. Pl. 8
Div. Total. 412
View full
results
78 Mike Tuckey M3034 37:12
Div. Pl. 11
Div. Total. 457
View full
results
79 Care Nelson F2529 37:12
Div. Pl. 3
Div. Total. 842
View full
results
80 Colin Dignum M4549 37:12
Div. Pl. 8
Div. Total. 395
View full
results
81 Tyler Cole M2529 37:16
Div. Pl. 17
Div. Total. 483
View full
results
82 James Cook M2024 37:18
Div. Pl. 10
Div. Total. 286
View full
results
83 Jordan Brietzke M2024 37:21
Div. Pl. 11
Div. Total. 286
View full
results
84 Luke Kostyk M2024 37:24
Div. Pl. 12
Div. Total. 286
View full
results
85 Hicham Elamiri M4044 37:24
Div. Pl. 9
Div. Total. 412
View full
results
86 Claire Morgan F3539 37:27
Div. Pl. 2
Div. Total. 627
View full
results
87 Ed Welwood M4044 37:28
Div. Pl. 10
Div. Total. 412
View full
results
88 Michael Lax M5559 37:33
Div. Pl. 1
Div. Total. 303
View full
results
89 Gordon Carscadden M5559 37:35
Div. Pl. 2
Div. Total. 303
View full
results
90 Harold Cull M4044 37:40
Div. Pl. 11
Div. Total. 412
View full
results
91 John Litherland M4549 37:41
Div. Pl. 9
Div. Total. 395
View full
results
92 Dallas Nemec M2529 37:42
Div. Pl. 18
Div. Total. 483
View full
results
93 Neil Dawe M0119 37:44
Div. Pl. 3
Div. Total. 480
View full
results
94 Amiel Logan M3539 37:46
Div. Pl. 14
Div. Total. 396
View full
results
95 Mark Walton M4044 37:47
Div. Pl. 12
Div. Total. 412
View full
results
96 Amy Schneeberg F3034 37:47
Div. Pl. 5
Div. Total. 689
View full
results
97 Derek Frohloff M4044 37:50
Div. Pl. 13
Div. Total. 412
View full
results
98 Dick De Goede M4549 37:51
Div. Pl. 10
Div. Total. 395
View full
results
99 Jameson Jordan M2529 37:51
Div. Pl. 19
Div. Total. 483
View full
results
100 Jeff White M3034 37:52
Div. Pl. 12
Div. Total. 457
View full
results
Women's performance (W25-29) Year Division Time
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00
...
Rank Name Division Time Previous Record Holder Previous Record Year of Record
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
Firstname Lastname 2017 W25-29 01:26:00 Firstname Lastname 01:25:00 2012
  Name Division Time
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
Firstname Lastname M30-34 2:07:50
Previous Record Holder Firstname Lastname
Previous Record 5:45
Year of Record 2016
...
...
...
Name Results